Holdkampe for sæsonen 19-20
Opdateres efter hver runde

Ungdomskampe kommer med når disse er opdateret på BadmintonPlayer

Kampnr Dato Tid Række Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
365936 07/09/2019 13.00 Danmarksserien Holbæk 2 FKIF Frederiksberg Holbæk Sportsby
365089 14/09/2019 15.30 KBH Serien P1 FKIF Frederiksberg 2 Frederiksberg 2 Frederiksberghal 3
365938 21/09/2019 15.30 Danmarksserien FKIF Frederiksberg Drive Kbh. 2 Frederiksberghal 3
365093 21/09/2019 16.00 KBH Serien P1 Vanløse 2 FKIF Frederiksberg 2 Vanløse Hallerne, hal 2
365228 22/09/2019 09.00 SEN 2. Serie P2 FKIF Frederiksberg 3 BC KVIK Kbh. 1 Frederiksberghal 3
365314 22/09/2019 11.00 SEN 4. Serie P1 FKIF Frederiksberg 5 KSI Badmintonklub Kbh. 6 Frederiksberghal 3
365431 22/09/2019 13.00 40+ 2. Serie FKIF Frederiksberg 1 KMB2010 2 Frederiksberghal 3
365753 22/09/2019 15.00 50+ 4. Serie FKIF Frederiksberg 3 Tingbjerg 2 Frederiksberghal 3
365203 28/09/2019 16.00 SEN 2. Serie P1 FKIF Frederiksberg 4 Valby BC 2 Frederiksberghal 3
365668 28/09/2019 14.30 50+ 1. Serie FKIF Frederiksberg 1 Drive Kbh. 1 Frederiksberghal 3
365460 29/09/2019 10.30 40+ 3. Serie FKIF Frederiksberg 2 Charlottenlund 3 Frederiksberghal 3
365722 29/09/2019 12.30 50+ 3. Serie FKIF Frederiksberg 2 Drive Kbh. 2 Frederiksberghal 3
365808 29/09/2019 14.00 50+ 6. Serie FKIF Frederiksberg 4 NBK Amager 1 Frederiksberghal 3
366951 29/09/2019 09.00 60+ 1. Serie FKIF Frederiksberg 1 Gladsaxe Søborg 1 Frederiksberghal 3
366989 29/09/2019 15.30 60+ 3. Serie FKIF Frederiksberg 3 Sct. Jørgen Kbh. 1 Frederiksberghal 3
365944 05/10/2019 15.30 Danmarksserien FKIF Frederiksberg Nivå-Kokkedal Frederiksberghal 3
365096 05/10/2019 13.00 KBH Serien P1 FKIF Frederiksberg 2 Drive Kbh. 4 Frederiksberghal 3
366915 06/10/2019 12.00 60+ 2. Serie Gladsaxe Søborg 2 FKIF Frederiksberg 2 Gladsaxe Gl. Badmintonhal
365948 26/10/2019 14.00 Danmarksserien NBK Amager FKIF Frederiksberg Vestamagerhallen
365100 26/10/2019 13.30 KBH Serien P1 SAIF Kbh. 4 FKIF Frederiksberg 2 Valby hal 1
365333 26/10/2019 15.30 SEN 30. Serie P1 FKIF Frederiksberg 6 Islands Brygge 2 Frederiksberghal 3
365435 26/10/2019 17.00 40+ 2. Serie ÿBK/BK Kbh. 1 FKIF Frederiksberg 1 Ryparkens Badmintonhal
365207 27/10/2019 10.30 SEN 2. Serie P1 SAIF Kbh. 8 FKIF Frederiksberg 4 Valby hal 1
365464 27/10/2019 14.00 40+ 3. Serie Sct. Jørgen Kbh. 1 FKIF Frederiksberg 2 Valby hal 2
365757 27/10/2019 16.30 50+ 4. Serie Gladsaxe Søborg 3 FKIF Frederiksberg 3 Gladsaxe Gl. Badmintonhal
365232 02/11/2019 10.00 SEN 2. Serie P2 Rødovre/KFUM KBH 2 FKIF Frederiksberg 3 Rødovre Stadionhal
366956 02/11/2019 12.00 60+ 1. Serie Lyngby 1 FKIF Frederiksberg 1 Engelsborg Hallen
365520 03/11/2019 12.00 40+ 4. Serie Gentofte 3 FKIF Frederiksberg 3 GBK Hallen
365812 03/11/2019 11.30 50+ 6. Serie BK36 Kbh. 1 FKIF Frederiksberg 4 Katrinedalshallen
365316 09/11/2019 14.00 SEN 4. Serie P1 Sct. Jørgen Kbh. 2 FKIF Frederiksberg 5 Valby hal 2
365949 09/11/2019 15.30 Danmarksserien FKIF Frederiksberg BC37 Amager Frederiksberghal 3
365106 09/11/2019 13.00 KBH Serien P1 FKIF Frederiksberg 2 Gladsaxe Søborg 2 Frederiksberghal 3
365839 10/11/2019 14.00 50+ 7. Serie Peder Lykke Kbh. 1 FKIF Frederiksberg 5 Katrinedalshallen
365672 17/11/2019 12.00 50+ 1. Serie Gentofte 1 FKIF Frederiksberg 1 GBK Hallen
365726 17/11/2019 12.00 50+ 3. Serie Gentofte 3 FKIF Frederiksberg 2 GBK Hallen
366992 17/11/2019 14.00 60+ 3. Serie Point Kbh. 1 FKIF Frederiksberg 3 Grøndal Centret Hal J
365676 17/11/2019 10.00 50+ 1. Serie Rødovre 1 FKIF Frederiksberg 1 Rødovre Stadionhal
365730 17/11/2019 17.00 50+ 3. Serie Gladsaxe Søborg 2 FKIF Frederiksberg 2 Gladsaxe Gl. Badmintonhal
365816 17/11/2019 12.00 50+ 6. Serie Sporvejenes IF 1 FKIF Frederiksberg 4 Grøndal Centret Hal J
365320 23/11/2019 13.00 SEN 4. Serie P1 Hvidovre HB2000 4 FKIF Frederiksberg 5 Præstemosehallen
365210 24/11/2019 11.00 SEN 2. Serie P1 FKIF Frederiksberg 4 KSI Badmintonklub Kbh. 3 Frederiksberghal 3
365468 24/11/2019 13.00 40+ 3. Serie FKIF Frederiksberg 2 Hvidovre 3 Frederiksberghal 3
365526 24/11/2019 11.00 40+ 4. Serie Tingbjerg 2 FKIF Frederiksberg 3 ECV Hallen
366994 24/11/2019 14.30 60+ 3. Serie FKIF Frederiksberg 3 Vanløse 2 Frederiksberghal 3
365439 30/11/2019 15.30 40+ 2. Serie FKIF Frederiksberg 1 Tingbjerg 1 Frederiksberghal 3
365236 01/12/2019 10.00 SEN 2. Serie P2 Drive Kbh. 7 FKIF Frederiksberg 3 Mariendalshallen Hal A
365760 01/12/2019 11.00 50+ 4. Serie FKIF Frederiksberg 3 Lyngby 4 Frederiksberghal 3
365842 01/12/2019 13.00 50+ 7. Serie FKIF Frederiksberg 5 Hvidovre HB2000 3 Frederiksberghal 3
366924 01/12/2019 14.30 60+ 2. Serie FKIF Frederiksberg 2 KMB2010 1 Frederiksberghal 3
365956 07/12/2019 15.00 Danmarksserien Badminton Roskilde 2 FKIF Frederiksberg HBH Hallen
365109 07/12/2019 14.00 KBH Serien P1 Rødovre/KFUM KBH 1 FKIF Frederiksberg 2 Rødovre Stadionhal
365764 11/12/2019 18.00 50+ 4. Serie Valby BC 1 FKIF Frederiksberg 3 VBC-Hallen
365679 14/12/2019 15.30 50+ 1. Serie FKIF Frederiksberg 1 Lyngby 1 Frederiksberghal 3
366965 14/12/2019 14.30 60+ 1. Serie Dragør 1 FKIF Frederiksberg 1 Hollænderhallen
366928 14/12/2019 16.00 60+ 2. Serie Vanløse 1 FKIF Frederiksberg 2 Vanløse Hallerne, hal 2
366996 14/12/2019 13.00 60+ 3. Serie Posten Kbh. 2 FKIF Frederiksberg 3 KFIU Hallen
365443 15/12/2019 12.00 40+ 2. Serie Gentofte 2 FKIF Frederiksberg 1 GBK Hallen
365472 15/12/2019 12.00 40+ 3. Serie Posten Kbh. 1 FKIF Frederiksberg 2 KFIU Hallen
365530 15/12/2019 13.30 40+ 4. Serie FKIF Frederiksberg 3 NBK Amager 1 Frederiksberghal 3
365737 15/12/2019 10.30 50+ 3. Serie FKIF Frederiksberg 2 BC37 Amager 1 Frederiksberghal 3
365819 15/12/2019 12.00 50+ 6. Serie FKIF Frederiksberg 4 Lyngby 5 Frederiksberghal 3
365214 04/01/2020 13.00 SEN 2. Serie P1 Hvidovre HB2000 3 FKIF Frederiksberg 4 Præstemosehallen
365338 04/01/2020 12.15 SEN 30. Serie P1 BC37 Amager 8 FKIF Frederiksberg 6 Strandlodsvej
365322 04/01/2020 15.30 SEN 4. Serie P1 FKIF Frederiksberg 5 BC KVIK Kbh. 2 Frederiksberghal 3
365845 04/01/2020 13.00 50+ 7. Serie Ryparken 1 FKIF Frederiksberg 5 Ryparkens Badmintonhal
365243 05/01/2020 11.00 SEN 2. Serie P2 FKIF Frederiksberg 3 CBS Sport Badminton 1 Frederiksberghal 3
367001 05/01/2020 12.00 60+ 3. Serie Frederiksberg 2 FKIF Frederiksberg 3 FBK-Hallen
365959 11/01/2020 15.30 Danmarksserien FKIF Frederiksberg Charlottenlund 2 Frederiksberghal 3
365115 11/01/2020 13.00 KBH Serien P1 FKIF Frederiksberg 2 Lyngby 4 Frederiksberghal 3
365824 11/01/2020 12.00 50+ 6. Serie KMB2010 3 FKIF Frederiksberg 4 KMB-Hallen
365769 12/01/2020 14.00 50+ 4. Serie KMB2010 2 FKIF Frederiksberg 3 KMB-Hallen
365476 18/01/2020 13.00 40+ 3. Serie BC KVIK Kbh. 1 FKIF Frederiksberg 2 Ryparkens Badmintonhal
367015 18/01/2020 15.30 60+ 2. Serie FKIF Frederiksberg 2 Posten Kbh. 1 Frederiksberghal 3
365447 19/01/2020 14.00 40+ 2. Serie FKIF Frederiksberg 1 Hvidovre HB2000 2 Frederiksberghal 3
365534 19/01/2020 15.30 40+ 4. Serie FKIF Frederiksberg 3 KBK Kbh. 2 Frederiksberghal 3
365741 19/01/2020 12.30 50+ 3. Serie FKIF Frederiksberg 2 Vanløse 1 Frederiksberghal 3
366968 19/01/2020 11.00 60+ 1. Serie FKIF Frederiksberg 1 BK36 Kbh. 1 Frederiksberghal 3
366936 19/01/2020 15.00 60+ 2. Serie Lyngby 2 FKIF Frederiksberg 2 Engelsborg Hallen
366258 25/01/2020 15.30 KS slutspilstider FKIF Frederiksberg 2 Dit-Klubnavn Frederiksberghal 3
365219 25/01/2020 13.00 SEN 2. Serie P1 Gladsaxe Søborg 3 FKIF Frederiksberg 4 Gladsaxe Gl. Badmintonhal
365684 26/01/2020 14.00 50+ 1. Serie Charlottenlund 1 FKIF Frederiksberg 1 CBK-Hallen
365247 01/02/2020 15.30 SEN 2. Serie P2 FKIF Frederiksberg 3 BC37 Amager 5 Frederiksberghal 3
367028 01/02/2020 14.00 60+ 3. Serie FKIF Frederiksberg 3 KBK Kbh. 3 Frederiksberghal 3
365340 02/02/2020 09.00 SEN 30. Serie P1 FKIF Frederiksberg 6 KBK Kbh. 5 Frederiksberghal 3
365325 02/02/2020 11.00 SEN 4. Serie P1 SAIF Kbh. 10 FKIF Frederiksberg 5 Valby hal 1
365479 02/02/2020 12.30 40+ 3. Serie FKIF Frederiksberg 2 Gladsaxe Søborg 2 Frederiksberghal 3
365535 02/02/2020 12.00 40+ 4. Serie Skovshoved 2 FKIF Frederiksberg 3 Krøyersvej
365686 02/02/2020 11.00 50+ 1. Serie FKIF Frederiksberg 1 Hvidovre 1 Frederiksberghal 3
365742 02/02/2020 13.00 50+ 3. Serie KBK Kbh. 1 FKIF Frederiksberg 2 KBK-Hallen
365848 02/02/2020 13.00 50+ 7. Serie KBK Kbh. 3 FKIF Frederiksberg 5 KBK-Hallen
366974 02/02/2020 11.30 60+ 1. Serie Hvidovre HB2000 1 FKIF Frederiksberg 1 Præstemosehallen
365451 08/02/2020 13.00 40+ 2. Serie Drive Kbh. 2 FKIF Frederiksberg 1 Mariendalshallen Hal B
365771 08/02/2020 15.30 50+ 4. Serie FKIF Frederiksberg 3 Rødovre 2 Frederiksberghal 3
366216 22/02/2020 15.30 Slutspil runde 9 og 11 FKIF Frederiksberg Ukendt modstander 3 Frederiksberghal 3
366976 29/02/2020 15.30 60+ 1. Serie FKIF Frederiksberg 1 Drive Kbh. 1 Frederiksberghal 3
365342 01/03/2020 11.00 SEN 30. Serie P1 FKIF Frederiksberg 6 Pan Kbh. 2 Frederiksberghal 3
365541 01/03/2020 13.00 40+ 4. Serie FKIF Frederiksberg 3 Lyngby 3 Frederiksberghal 3
366939 01/03/2020 14.30 60+ 2. Serie FKIF Frederiksberg 2 KBK Kbh. 2 Frederiksberghal 3
366274 07/03/2020 15.30 KS slutspilstider FKIF Frederiksberg 2 Dit-Klubnavn Frederiksberghal 3
365775 14/03/2020 15.30 50+ 4. Serie FKIF Frederiksberg 3 Posten Kbh. 1 Frederiksberghal 3
365221 15/03/2020 11.00 SEN 2. Serie P1 FKIF Frederiksberg 4 Brøndby BK 1 Frederiksberghal 3
365327 15/03/2020 13.00 SEN 4. Serie P1 FKIF Frederiksberg 5 VLI Badminton Kbh. 1 Frederiksberghal 3
366943 15/03/2020 15.00 60+ 2. Serie FKIF Frederiksberg 2 Frederiksberg 1 Frederiksberghal 3
366232 21/03/2020 15.30 Slutspil runde 9 og 11 FKIF Frederiksberg Ukendt modstander 3 Frederiksberghal 3
365347 21/03/2020 13.00 SEN 30. Serie P1 Brøndby BK 2 FKIF Frederiksberg 6 Lindelundshallen
365692 21/03/2020 12.00 50+ 1. Serie KMB2010 1 FKIF Frederiksberg 1 KMB-Hallen
365832 21/03/2020 12.00 50+ 6. Serie Charlottenlund 3 FKIF Frederiksberg 4 CBK-Hallen
365545 22/03/2020 11.30 40+ 4. Serie FKIF Frederiksberg 3 Gladsaxe Søborg 3 Frederiksberghal 3
365850 22/03/2020 13.30 50+ 7. Serie FKIF Frederiksberg 5 Drive Kbh. 4 Frederiksberghal 3
366980 22/03/2020 10.00 60+ 1. Serie FKIF Frederiksberg 1 KBK Kbh. 1 Frederiksberghal 3
367007 22/03/2020 15.00 60+ 3. Serie FKIF Frederiksberg 3 NBK Amager 1 Frederiksberghal 3
365252 22/03/2020 09.00 SEN 2. Serie P2 Sct. Jørgen Kbh. 1 FKIF Frederiksberg 3 Valby hal 2
365484 28/03/2020 15.00 40+ 3. Serie KBK Kbh. 1 FKIF Frederiksberg 2 KBK-Hallen
365746 28/03/2020 13.30 50+ 3. Serie Lyngby 3 FKIF Frederiksberg 2 Engelsborg Hallen
365248 29/03/2020 13.00 SEN 2. Serie P2 KBK Kbh. 4 FKIF Frederiksberg 3 KBK-Hallen
365455 29/03/2020 15.30 40+ 2. Serie BC37 Amager 1 FKIF Frederiksberg 1 Strandlodsvej
365549 29/03/2020 10.00 40+ 4. Serie Drive Kbh. 3 FKIF Frederiksberg 3 Mariendalshallen Hal A
365225 04/04/2020 16.00 SEN 2. Serie P1 FKIF Frederiksberg 4 Tingbjerg 1 Frederiksberghal 3
365853 04/04/2020 14.30 50+ 7. Serie FKIF Frederiksberg 5 Vanløse 3 Frederiksberghal 3
366984 04/04/2020 14.30 60+ 1. Serie Hvidovre 1 FKIF Frederiksberg 1 HBC-Hallen
367022 05/04/2020 11.00 60+ 2. Serie Søvang 1 FKIF Frederiksberg 2 Kongelundshallen