Holdkampe for sæsonen 18-19
Opdateres efter hver runde

Kampnr Dato Tid Årgang Række Pulje Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
322568 13/09/2018 19.00 SEN Danmarksserien Øst pulje 1 FKIF Frederiksberg Karlslunde 2 Frederiksberghal 3  9-4
330417 15/09/2018 15.00 SEN SEN 2. Serie P1 Pulje 1 BC37 Amager 4 FKIF Frederiksberg 5 Strandlodsvej  10-3
330530 15/09/2018 15.30 SEN KBH Serien P1 Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Charlottenlund 3 Frederiksberghal 3  8-5
322572 22/09/2018 15.00 SEN Danmarksserien Øst pulje 1 Vordingborg FKIF Frederiksberg Vordingborghallen  9-4
330447 22/09/2018 15.30 SEN SEN 2. Serie P2 Pulje 2 FKIF Frederiksberg 4 Frederiksberg 4 Frederiksberghal 3  6-7
330534 22/09/2018 15.30 SEN KBH Serien P1 Pulje 1 Valby BC FKIF Frederiksberg 2 VBC-Hallen  8-5
330085 23/09/2018 11.00 SEN+40 40+ 2. Serie Pulje 1 Drive Kbh. 2 FKIF Frederiksberg 2 Mariendalshallen Hal B  6-6
330502 23/09/2018 12.00 SEN SEN 3. Serie P2 Pulje 2 FKIF Frederiksberg 6 Rødovre/KFUM KBH 2 Frederiksberghal 3  3-10
329800 23/09/2018 13.00 SEN+50 50+ 7. Serie Pulje 1 Drive Kbh. 4 FKIF Frederiksberg 5 Mariendalshallen Hal A  8-0
329729 23/09/2018 13.30 SEN+60 60+ 2. Serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF Frederiksberg 2 FBK-Hallen  3-5
330174 23/09/2018 15.30 SEN+40 40+ 5. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 3 Søværnet Kbh. Frederiksberghal 3  9-3
329828 29/09/2018 14.15 SEN+50 50+ 6. Serie Pulje 1 Lyngby 5 FKIF Frederiksberg 4 Engelsborg Hallen  3-5
329892 30/09/2018 11.00 SEN+50 50+ 4. Serie Pulje 1 Point Kbh. FKIF Frederiksberg 3 Grøndal Centret Hal J  3-5
330901 30/09/2018 14.00 SEN SEN 1. Serie P1 Pulje 1 KMB2010 4 FKIF Frederiksberg 3 KMB-Hallen  12-1
329965 30/09/2018 14.00 SEN+50 50+ 2. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Gladsaxe Søborg 2 Frederiksberghal 3  4-4
329763 30/09/2018 15.30 SEN+60 60+ 1. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg Hvidovre HB2000 Frederiksberghal 3  5-3
322576 06/10/2018 14.00 SEN Danmarksserien Øst pulje 1 KBK Kbh. 2 FKIF Frederiksberg KBK-Hallen  4-9
340713 06/10/2018 14.30 U11 U11 D 4 Spillere P3 Pulje 3 Dragør 3 FKIF Frederiksberg 3 Hollænderhallen  4-2
330537 06/10/2018 15.30 SEN KBH Serien P1 Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 NBK Amager Frederiksberghal 3  6-7
340714 06/10/2018 15.30 U11 U11 D 4 Spillere P3 Pulje 3 FKIF Frederiksberg 3 Hvidovre 2 Hollænderhallen  1-5
340986 07/10/2018 11.30 U17/U19 U17/U19 C 4 Spillere Pulje 1 Charlottenlund 4 FKIF Frederiksberg 1 CBK-Hallen  4-2
330054 07/10/2018 12.00 SEN+40 40+ 1. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg Gladsaxe Søborg Frederiksberghal 3  5-7
340917 07/10/2018 12.15 U15 U15 D 4 Spillere P2 Pulje 2 BC37 Amager 5 FKIF Frederiksberg 3 Strandlodsvej  6-0
340458 07/10/2018 12.30 U13 U13 CD 4 Spillere Pulje 1 Drive Kbh. 1 FKIF Frederiksberg 2 CBK-Hallen  0-6
340987 07/10/2018 12.30 U17/U19 U17/U19 C 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 1 BC37 Amager 3 CBK-Hallen  3-4
340918 07/10/2018 13.15 U15 U15 D 4 Spillere P2 Pulje 2 FKIF Frederiksberg 3 Hvidovre 2 Strandlodsvej  5-1
340487 07/10/2018 13.30 U13 U13 CD 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Charlottenlund 1 CBK-Hallen  6-0
340723 27/10/2018 11.00 U11 U11 D 4 Spillere P3 Pulje 3 FKIF Frederiksberg 3 KBK Kbh. 3 Frederiksberghal 3  2-4
340724 27/10/2018 11.00 U11 U11 D 4 Spillere P3 Pulje 3 Hvidovre 2 Skovshoved 7 Frederiksberghal 3  4-3
340725 27/10/2018 12.00 U11 U11 D 4 Spillere P3 Pulje 3 KBK Kbh. 3 Hvidovre 2 Frederiksberghal 3  2-4
340726 27/10/2018 12.00 U11 U11 D 4 Spillere P3 Pulje 3 Skovshoved 7 FKIF Frederiksberg 3 Frederiksberghal 3  6-0
342100 27/10/2018 13.00 U11 U11 CD 4 Spillere Pulje 1 Birkerød BK13 1 FKIF Frederiksberg 1 BBK-Hallen  2-4
337942 27/10/2018 13.00 U11 U11 CD 4 Piger Pulje 1 Solrød Strand 7 Herlev/Hjorten 3 Frederiksberghal 3  3-4
330451 27/10/2018 13.00 SEN SEN 2. Serie P2 Pulje 2 BC KVIK Kbh. FKIF Frederiksberg 4 Ryparkens Badmintonhal  7-6
337944 27/10/2018 14.00 U11 U11 CD 4 Piger Pulje 1 Herlev/Hjorten 3 FKIF Frederiksberg Frederiksberghal 3  0-6
342101 27/10/2018 14.15 U11 U11 CD 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 1 KBK Kbh. 2 BBK-Hallen  3-4
322583 27/10/2018 15.30 SEN Danmarksserien Øst pulje 1 FKIF Frederiksberg KMB2010 3 Frederiksberghal 3  9-4
330541 27/10/2018 16.30 SEN KBH Serien P1 Pulje 1 SAIF Kbh. 4 FKIF Frederiksberg 2 Valby hal 2  4-9
340491 28/10/2018 09.00 U13 U13 CD 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Drive Kbh. 1 Frederiksberghal 3  6-0
340492 28/10/2018 09.30 U13 U13 CD 4 Spillere Pulje 1 Drive Kbh. 1 KBK Kbh. 3 Frederiksberghal 3  0-6
340662 28/10/2018 10.00 U13 U13 D 4 Spillere P3 Pulje 3 Charlottenlund 3 FKIF Frederiksberg 3 CBK-Hallen  2-4
340493 28/10/2018 10.00 U13 U13 CD 4 Spillere Pulje 1 KBK Kbh. 3 FKIF Frederiksberg 2 Frederiksberghal 3  0-6
340991 28/10/2018 10.00 U17/U19 U17/U19 C 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 1 Hvidovre HB2000 1 Præstemosehallen  5-1
340663 28/10/2018 11.00 U13 U13 D 4 Spillere P3 Pulje 3 FKIF Frederiksberg 3 Islands Brygge 2 CBK-Hallen  6-0
330423 28/10/2018 11.00 SEN SEN 2. Serie P1 Pulje 1 FKIF Frederiksberg 5 Tingbjerg Frederiksberghal 3  1-12
330178 28/10/2018 11.30 SEN+40 40+ 5. Serie Pulje 1 Rødovre 2 FKIF Frederiksberg 3 Rødovre Stadionhal  3-9
339133 28/10/2018 12.30 U11 U11 D 4 Spillere P2 Pulje 2 Lyngby 4 FKIF Frederiksberg 2 CBK-Hallen  1-5
330368 28/10/2018 13.00 SEN SEN 1. Serie P1 Pulje 1 FKIF Frederiksberg 3 Hvidovre HB2000 2 Frederiksberghal 3  5-8
339135 28/10/2018 13.30 U11 U11 D 4 Spillere P2 Pulje 2 FKIF Frederiksberg 2 Charlottenlund 1 CBK-Hallen  4-3
340786 28/10/2018 14.15 U15 U15 CD 4 Spillere Pulje 1 Drive Kbh. 2 FKIF Frederiksberg 2 Strandlodsvej  6-0
341038 28/10/2018 15.00 U13 U13 B 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 1 KBK Kbh. 2 KBK-Hallen  6-0
329895 28/10/2018 15.00 SEN+50 50+ 4. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 3 KMB2010 2 Frederiksberghal 3  1-7
340787 28/10/2018 15.45 U15 U15 CD 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 BC37 Amager 3 Strandlodsvej  0-6
341040 28/10/2018 16.30 U13 U13 B 4 Spillere Pulje 1 Valby BC 1 FKIF Frederiksberg 1 KBK-Hallen  0-6
329831 03/11/2018 15.30 SEN+50 50+ 6. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 4 Sporvejenes IF Frederiksberghal 3  5-3
330058 03/11/2018 15.45 SEN+40 40+ 1. Serie Pulje 1 Lyngby 2 FKIF Frederiksberg Engelsborg Hallen  7-5
329768 03/11/2018 16.00 SEN+60 60+ 1. Serie Pulje 1 Dragør FKIF Frederiksberg Hollænderhallen  3-5
340821 04/11/2018 09.00 U15 U15 C 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 1 Lyngby 3 Frederiksberghal 3  5-1
340822 04/11/2018 09.45 U15 U15 C 4 Spillere Pulje 1 Lyngby 3 Valby BC 2 Frederiksberghal 3  4-3
330506 04/11/2018 10.00 SEN SEN 3. Serie P2 Pulje 2 VLI Badminton Kbh. FKIF Frederiksberg 6 Mariendalshallen Hal B  5-8
340823 04/11/2018 10.30 U15 U15 C 4 Spillere Pulje 1 Valby BC 2 FKIF Frederiksberg 1 Frederiksberghal 3  1-5
340931 04/11/2018 10.30 U15 U15 D 4 Spillere P2 Pulje 2 Gentofte 5 FKIF Frederiksberg 3 Frederiksberghal 3  3-4
330001 04/11/2018 13.00 SEN+50 50+ 1. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg Gladsaxe Søborg Frederiksberghal 3  4-4
330087 04/11/2018 15.00 SEN+40 40+ 2. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Frederiksberg Frederiksberghal 3  3-9
329710 04/11/2018 16.30 SEN+60 60+ 3. Serie Pulje 1 Vanløse 2 FKIF Frederiksberg 3 Vanløse Hallerne, hal 2  6-2
330005 08/11/2018 19.00 SEN+50 50+ 1. Serie Pulje 1 Drive Kbh. FKIF Frederiksberg Mariendalshallen Hal B  3-5
330898 10/11/2018 13.00 SEN KBH Serien P1 Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Dragør 2 Frederiksberghal 3  9-4
322587 10/11/2018 15.30 SEN Danmarksserien Øst pulje 1 FKIF Frederiksberg Rødby Frederiksberghal 3  10-3
329802 11/11/2018 14.00 SEN+50 50+ 7. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 5 Ryparken Frederiksberghal 3  7-1
329730 11/11/2018 15.30 SEN+60 60+ 2. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 KBK Kbh. 2 Frederiksberghal 3  5-3
341054 17/11/2018 10.15 U13 U13 D 4 Spillere P3 Pulje 3 FKIF Frederiksberg 3 KMB2010 3 Hallen ved Skolen p Islands Brygge  2-4
341056 17/11/2018 11.15 U13 U13 D 4 Spillere P3 Pulje 3 SAIF Kbh. 2 FKIF Frederiksberg 3 Hallen ved Skolen p Islands Brygge  4-3
340938 17/11/2018 11.30 U15 U15 D 4 Spillere P2 Pulje 2 Valby BC 3 FKIF Frederiksberg 3 VBC-Hallen  6-0
340939 17/11/2018 12.30 U15 U15 D 4 Spillere P2 Pulje 2 FKIF Frederiksberg 3 Charlottenlund 3 VBC-Hallen  4-2
341041 17/11/2018 14.30 U13 U13 B 4 Spillere Pulje 1 Dragør 1 FKIF Frederiksberg 1 Hollænderhallen  4-2
341044 17/11/2018 16.00 U13 U13 B 4 Spillere Pulje 1 KBK Kbh. 2 FKIF Frederiksberg 1 Hollænderhallen  0-6
340731 18/11/2018 09.00 U11 U11 D 4 Spillere P3 Pulje 3 FKIF Frederiksberg 3 NBK Amager 1 HBC-Hallen  4-3
342109 18/11/2018 10.00 U11 U11 CD 4 Spillere Pulje 1 Kirke Hyllinge 1 FKIF Frederiksberg 1 Frederiksberghal 3  4-2
340791 18/11/2018 10.00 U15 U15 CD 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Drive Kbh. 2 Frederiksberghal 3  0-6
340733 18/11/2018 10.15 U11 U11 D 4 Spillere P3 Pulje 3 Charlottenlund 2 FKIF Frederiksberg 3 HBC-Hallen  4-3
342110 18/11/2018 10.45 U11 U11 CD 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 1 Dragør 2 Frederiksberghal 3  5-1
340792 18/11/2018 10.45 U15 U15 CD 4 Spillere Pulje 1 Drive Kbh. 2 KBK Kbh. 4 Frederiksberghal 3  5-1
342111 18/11/2018 11.30 U11 U11 CD 4 Spillere Pulje 1 Dragør 2 Kirke Hyllinge 1 Frederiksberghal 3  1-5
340793 18/11/2018 11.30 U15 U15 CD 4 Spillere Pulje 1 KBK Kbh. 4 FKIF Frederiksberg 2 Frederiksberghal 3  4-2
337946 18/11/2018 11.45 U11 U11 CD 4 Piger Pulje 1 Valby BC FKIF Frederiksberg Solrød Idrætscenter Hal C  0-6
337947 18/11/2018 13.00 U11 U11 CD 4 Piger Pulje 1 FKIF Frederiksberg Solrød Strand 7 Solrød Idrætscenter Hal C  5-1
340830 18/11/2018 13.00 U15 U15 C 4 Spillere Pulje 1 KMB2010 1 FKIF Frederiksberg 1 KMB-Hallen  2-4
340831 18/11/2018 14.30 U15 U15 C 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 1 NBK Amager 1 KMB-Hallen  4-2
340996 18/11/2018 14.45 U17/U19 U17/U19 C 4 Spillere Pulje 1 Charlottenlund 4 Dragør 1 Frederiksberghal 3  5-1
340997 18/11/2018 15.30 U17/U19 U17/U19 C 4 Spillere Pulje 1 Dragør 1 FKIF Frederiksberg 1 Frederiksberghal 3  5-1
330008 21/11/2018 18.10 SEN+50 50+ 1. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg Hvidovre Frederiksberghal 3  2-6
330455 24/11/2018 12.30 SEN SEN 2. Serie P2 Pulje 2 KSI Badmintonklub Kbh. 3 FKIF Frederiksberg 4 O.M.- Hallen  9-4
330370 24/11/2018 15.30 SEN SEN 1. Serie P1 Pulje 1 FKIF Frederiksberg 3 Vanløse 2 Frederiksberghal 3  6-7
330509 25/11/2018 12.00 SEN SEN 3. Serie P2 Pulje 2 FKIF Frederiksberg 6 Pan Kbh. Frederiksberghal 3  1-12
330062 25/11/2018 12.00 SEN+40 40+ 1. Serie Pulje 1 Charlottenlund 2 FKIF Frederiksberg CBK-Hallen  8-4
329771 25/11/2018 14.30 SEN+60 60+ 1. Serie Pulje 1 Hvidovre FKIF Frederiksberg HBC-Hallen  5-3
330182 25/11/2018 15.00 SEN+40 40+ 5. Serie Pulje 1 KBK Kbh. 2 FKIF Frederiksberg 3 KBK-Hallen  6-6
329834 25/11/2018 15.30 SEN+50 50+ 6. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 4 BK36 Kbh. Frederiksberghal 3  2-6
330012 26/11/2018 18.00 SEN+50 50+ 1. Serie Pulje 1 Rødovre FKIF Frederiksberg Rødovre Stadionhal  6-2
329973 01/12/2018 15.30 SEN+50 50+ 2. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 KMB2010 Frederiksberghal 3  0-8
330093 02/12/2018 12.30 SEN+40 40+ 2. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Gladsaxe Søborg 2 Frederiksberghal 3  7-5
329713 02/12/2018 15.30 SEN+60 60+ 3. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 3 Posten Kbh. Frederiksberghal 3  6-2
330097 08/12/2018 15.00 SEN+40 40+ 2. Serie Pulje 1 ØBK/BK Kbh. FKIF Frederiksberg 2 Ryparkens Badmintonhal  6-6
329898 08/12/2018 16.30 SEN+50 50+ 4. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 3 KBK Kbh. 2 Frederiksberghal 3  8-0
322588 08/12/2018 16.30 SEN Danmarksserien Øst pulje 1 Drive Kbh. 4 FKIF Frederiksberg Mariendalshallen Hal B  5-8
330426 09/12/2018 09.00 SEN SEN 2. Serie P1 Pulje 1 SAIF Kbh. 8 FKIF Frederiksberg 5 Valby hal 2  12-1
340504 09/12/2018 10.00 U13 U13 CD 4 Spillere Pulje 1 Gladsaxe Søborg 1 FKIF Frederiksberg 2 Gladsaxe Gl. Badmintonhal  2-4
340948 09/12/2018 11.00 U15 U15 D 4 Spillere P2 Pulje 2 Valby BC 5 FKIF Frederiksberg 3 Frederiksberghal 3  0-6
330550 09/12/2018 11.30 SEN KBH Serien P1 Pulje 1 Rødovre/KFUM KBH FKIF Frederiksberg 2 Rødovre Stadionhal  3-10
340505 09/12/2018 11.30 U13 U13 CD 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 KBK Kbh. 3 Gladsaxe Gl. Badmintonhal  5-1
340668 09/12/2018 13.00 U13 U13 D 4 Spillere P3 Pulje 3 Islands Brygge 2 FKIF Frederiksberg 3 Hallen ved Skolen p Islands Brygge  0-6
340669 09/12/2018 14.00 U13 U13 D 4 Spillere P3 Pulje 3 FKIF Frederiksberg 3 BC37 Amager 3 Hallen ved Skolen p Islands Brygge  4-2
341003 09/12/2018 14.00 U17/U19 U17/U19 C 4 Spillere Pulje 1 Hvidovre HB2000 1 FKIF Frederiksberg 1 CBK-Hallen  4-3
340344 09/12/2018 15.00 U13 U13 B 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 1 Valby BC 1 KBK-Hallen  6-0
341004 09/12/2018 15.00 U17/U19 U17/U19 C 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 1 Charlottenlund 4 CBK-Hallen  2-4
340346 09/12/2018 16.30 U13 U13 B 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 1 Lyngby 3 KBK-Hallen  1-5
329904 10/12/2018 18.00 SEN+50 50+ 4. Serie Pulje 1 Rødovre 2 FKIF Frederiksberg 3 Rødovre Stadionhal  7-1
329776 16/12/2018 11.00 SEN+60 60+ 1. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg Drive Kbh. Frederiksberghal 3  7-1
330187 16/12/2018 12.30 SEN+40 40+ 5. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 3 Tingbjerg 2 Frederiksberghal 3  9-3
329812 16/12/2018 14.00 SEN+50 50+ 7. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 5 Peder Lykke Kbh. Frederiksberghal 3  4-4
329975 16/12/2018 15.00 SEN+50 50+ 2. Serie Pulje 1 Charlottenlund 2 FKIF Frederiksberg 2 CBK-Hallen  6-2
329738 16/12/2018 15.30 SEN+60 60+ 2. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 KMB2010 Frederiksberghal 3  6-2
330374 05/01/2019 14.30 SEN SEN 1. Serie P1 Pulje 1 KSI Badmintonklub Kbh. 2 FKIF Frederiksberg 3 O.M.- Hallen  10-3
330458 05/01/2019 15.30 SEN SEN 2. Serie P2 Pulje 2 FKIF Frederiksberg 4 Vanløse 3 Frederiksberghal 3  4-9
329716 06/01/2019 11.00 SEN+60 60+ 3. Serie Pulje 1 Søvang FKIF Frederiksberg 3 Kongelundshallen  7-1
330429 06/01/2019 13.00 SEN SEN 2. Serie P1 Pulje 1 FKIF Frederiksberg 5 NBK Amager 2 Frederiksberghal 3  7-6
330513 06/01/2019 13.00 SEN SEN 3. Serie P2 Pulje 2 SAIF Kbh. 9 FKIF Frederiksberg 6 Valby hal 2  6-7
330069 10/01/2019 18.30 SEN+40 40+ 1. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg Dragør Hollænderhallen  1-11
340674 12/01/2019 09.00 U13 U13 D 4 Spillere P3 Pulje 3 BC37 Amager 3 FKIF Frederiksberg 3 Strandlodsvej  0-6
340677 12/01/2019 10.30 U13 U13 D 4 Spillere P3 Pulje 3 FKIF Frederiksberg 3 SAIF Kbh. 2 Strandlodsvej  6-0
341006 12/01/2019 14.30 U17/U19 U17/U19 C 4 Spillere Pulje 1 BC37 Amager 3 FKIF Frederiksberg 1 Hollænderhallen  5-1
330556 12/01/2019 15.30 SEN KBH Serien P1 Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 BC37 Amager 2 Frederiksberghal 3  8-5
322592 12/01/2019 16.00 SEN Danmarksserien Øst pulje 1 Greve 3 FKIF Frederiksberg Greve Idræts Center hal 2  8-5
341008 12/01/2019 16.00 U17/U19 U17/U19 C 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 1 Dragør 1 Hollænderhallen  1-5
337950 13/01/2019 09.00 U11 U11 CD 4 Piger Pulje 1 Solrød Strand 7 FKIF Frederiksberg Skinderskovhallen  1-5
340839 13/01/2019 09.00 U15 U15 C 4 Spillere Pulje 1 Skovshoved 3 FKIF Frederiksberg 1 Krøyersvej  0-6
339136 13/01/2019 10.00 U11 U11 D 4 Spillere P2 Pulje 2 Islands Brygge 2 FKIF Frederiksberg 2 Frederiksberghal 3  2-4
337951 13/01/2019 10.00 U11 U11 CD 4 Piger Pulje 1 FKIF Frederiksberg Herlev/Hjorten 3 Skinderskovhallen  6-0
340507 13/01/2019 10.00 U13 U13 CD 4 Spillere Pulje 1 Charlottenlund 1 FKIF Frederiksberg 2 CBK-Hallen  1-5
340840 13/01/2019 10.30 U15 U15 C 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 1 Gentofte 3 Krøyersvej  2-4
339137 13/01/2019 11.00 U11 U11 D 4 Spillere P2 Pulje 2 Skovshoved 6 Islands Brygge 2 Frederiksberghal 3  2-4
340509 13/01/2019 11.30 U13 U13 CD 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Skovshoved 3 CBK-Hallen  5-1
339138 13/01/2019 12.00 U11 U11 D 4 Spillere P2 Pulje 2 FKIF Frederiksberg 2 Skovshoved 6 Frederiksberghal 3  3-4
340804 13/01/2019 13.05 U15 U15 CD 4 Spillere Pulje 1 Islands Brygge 1 FKIF Frederiksberg 2 Hallen ved Skolen p Islands Brygge  4-2
340805 13/01/2019 14.00 U15 U15 CD 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 KBK Kbh. 4 Hallen ved Skolen p Islands Brygge  2-4
330073 13/01/2019 14.30 SEN+40 40+ 1. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg KMB2010 2 Frederiksberghal 3  7-5
330463 19/01/2019 15.00 SEN SEN 2. Serie P2 Pulje 2 Drive Kbh. 7 FKIF Frederiksberg 4 Mariendalshallen Hal A  10-3
330098 19/01/2019 15.30 SEN+40 40+ 2. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Hvidovre 2 Frederiksberghal 3  4-8
329719 20/01/2019 10.30 SEN+60 60+ 3. Serie Pulje 1 KBK Kbh. 3 FKIF Frederiksberg 3 Frederiksberghal 3  7-1
330190 20/01/2019 12.30 SEN+40 40+ 5. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 3 Ryparken Frederiksberghal 3  12-0
329815 20/01/2019 14.00 SEN+50 50+ 7. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 5 Vanløse 3 Frederiksberghal 3  4-4
329743 20/01/2019 15.00 SEN+60 60+ 2. Serie Pulje 1 Lyngby 2 FKIF Frederiksberg 2 Engelsborg Hallen  2-6
329779 20/01/2019 15.30 SEN+60 60+ 1. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg Gladsaxe Søborg Frederiksberghal 3  1-7
359190 26/01/2019 13.00 SEN KS-Oprykning KS-Oprykning FKIF Frederiksberg 2 KSI Badmintonklub Kbh. Frederiksberghal 3  7-6
359048 26/01/2019 15.30 SEN Danmarksserien Kvalifikation til 3. division, A Øst FKIF Frederiksberg SAIF Kbh. 2 Frederiksberghal 3  9-4
340511 27/01/2019 10.00 U13 U13 CD 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Gladsaxe Søborg 1 Frederiksberghal 3  4-2
340512 27/01/2019 10.00 U13 U13 CD 4 Spillere Pulje 1 Drive Kbh. 1 Skovshoved 3 Frederiksberghal 3  4-2
340513 27/01/2019 11.00 U13 U13 CD 4 Spillere Pulje 1 Skovshoved 3 FKIF Frederiksberg 2 Frederiksberghal 3  1-5
340514 27/01/2019 11.00 U13 U13 CD 4 Spillere Pulje 1 Gladsaxe Søborg 1 Drive Kbh. 1 Frederiksberghal 3  4-3
337956 27/01/2019 11.30 U11 U11 CD 4 Piger Pulje 1 FKIF Frederiksberg Valby BC VBC-Hallen  6-0
330017 27/01/2019 12.00 SEN+50 50+ 1. Serie Pulje 1 Gentofte FKIF Frederiksberg GBK Hallen  7-1
342080 27/01/2019 13.00 U11 U11 CD 4 Spillere Pulje 1 Skovshoved 4 FKIF Frederiksberg 1 Krøyersvej  3-4
330519 27/01/2019 13.30 SEN SEN 3. Serie P2 Pulje 2 FKIF Frederiksberg 6 BC37 Amager 6 Frederiksberghal 3  2-11
342081 27/01/2019 14.30 U11 U11 CD 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 1 Køge 1 Krøyersvej  2-4
330195 27/01/2019 15.30 SEN+40 40+ 5. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 3 Skovshoved 3 Frederiksberghal 3  9-3
329783 02/02/2019 12.30 SEN+60 60+ 1. Serie Pulje 1 Lyngby FKIF Frederiksberg Engelsborg Hallen
329820 02/02/2019 14.30 SEN+50 50+ 7. Serie Pulje 1 Hvidovre HB2000 3 FKIF Frederiksberg 5 Præstemosehallen
330378 02/02/2019 15.30 SEN SEN 1. Serie P1 Pulje 1 BC37 Amager 3 FKIF Frederiksberg 3 Strandlodsvej
329912 02/02/2019 16.00 SEN+50 50+ 4. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 3 Lyngby 4 Frederiksberghal 3
340678 03/02/2019 09.00 U13 U13 D 4 Spillere P3 Pulje 3 FKIF Frederiksberg 3 Charlottenlund 3 Frederiksberghal 3
340679 03/02/2019 10.00 U13 U13 D 4 Spillere P3 Pulje 3 KMB2010 3 FKIF Frederiksberg 3 Frederiksberghal 3
330433 03/02/2019 10.30 SEN SEN 2. Serie P1 Pulje 1 Sct. Jørgen Kbh. FKIF Frederiksberg 5 Valby hal 1
340680 03/02/2019 11.00 U13 U13 D 4 Spillere P3 Pulje 3 Charlottenlund 3 KMB2010 3 Frederiksberghal 3
330105 03/02/2019 12.30 SEN+40 40+ 2. Serie Pulje 1 KBK Kbh. FKIF Frederiksberg 2 KBK-Hallen
329746 03/02/2019 14.00 SEN+60 60+ 2. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Gladsaxe Søborg 2 Frederiksberghal 3
330019 03/02/2019 15.30 SEN+50 50+ 1. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg Charlottenlund Frederiksberghal 3
329848 03/02/2019 15.30 SEN+50 50+ 6. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 4 Gentofte 4 Frederiksberghal 3
329980 16/02/2019 11.00 SEN+50 50+ 2. Serie Pulje 1 Gentofte 2 FKIF Frederiksberg 2 GBK Hallen
329721 16/02/2019 15.30 SEN+60 60+ 3. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 3 Gentofte Motionist BK Frederiksberghal 3
340807 23/02/2019 11.00 U15 U15 CD 4 Spillere Pulje 1 BC37 Amager 3 FKIF Frederiksberg 2 Strandlodsvej
340809 23/02/2019 12.30 U15 U15 CD 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Vanløse 3 Strandlodsvej
359050 23/02/2019 16.30 SEN Danmarksserien Kvalifikation til 3. division, A Øst Lyngby 2 FKIF Frederiksberg Engelsborg Hallen
359196 23/02/2019 16.30 SEN KS-Oprykning KS-Oprykning Frederiksberg 2 FKIF Frederiksberg 2 FBK-Hallen
341045 24/02/2019 10.00 U13 U13 B 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 1 Dragør 1 Frederiksberghal 3
341046 24/02/2019 10.00 U13 U13 B 4 Spillere Pulje 1 Valby BC 1 Lyngby 3 Frederiksberghal 3
329985 24/02/2019 11.00 SEN+50 50+ 2. Serie Pulje 1 Tingbjerg FKIF Frederiksberg 2 ECV Hallen
341047 24/02/2019 11.00 U13 U13 B 4 Spillere Pulje 1 Dragør 1 Valby BC 1 Frederiksberghal 3
341048 24/02/2019 11.00 U13 U13 B 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 1 Lyngby 3 Frederiksberghal 3
330074 24/02/2019 12.00 SEN+40 40+ 1. Serie Pulje 1 Rødovre FKIF Frederiksberg Rødovre Stadionhal
329917 24/02/2019 14.00 SEN+50 50+ 4. Serie Pulje 1 Gladsaxe Søborg 4 FKIF Frederiksberg 3 Gladsaxe Gl. Badmintonhal
329853 02/03/2019 12.00 SEN+50 50+ 6. Serie Pulje 1 KMB2010 3 FKIF Frederiksberg 4 KMB-Hallen
330384 02/03/2019 15.30 SEN SEN 1. Serie P1 Pulje 1 FKIF Frederiksberg 3 Gladsaxe Søborg 3 Frederiksberghal 3
330200 03/03/2019 11.30 SEN+40 40+ 5. Serie Pulje 1 Frederiksberg 2 FKIF Frederiksberg 3 FBK-Hallen
329751 03/03/2019 12.00 SEN+60 60+ 2. Serie Pulje 1 NBK Amager FKIF Frederiksberg 2 Vestamagerhallen
330439 03/03/2019 13.30 SEN SEN 2. Serie P1 Pulje 1 FKIF Frederiksberg 5 KBK Kbh. 4 Frederiksberghal 3
329989 03/03/2019 15.30 SEN+50 50+ 2. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Lyngby 2 Frederiksberghal 3
359198 09/03/2019 13.00 SEN KS-Oprykning KS-Oprykning FKIF Frederiksberg 2 Hvidovre HB2000 Frederiksberghal 3
340844 09/03/2019 14.00 U15 U15 C 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 1 BC37 Amager 2 Strandlodsvej
359056 09/03/2019 15.30 SEN Danmarksserien Kvalifikation til 3. division, A Øst FKIF Frederiksberg Dragør Frederiksberghal 3
339147 10/03/2019 10.00 U11 U11 D 4 Spillere P2 Pulje 2 FKIF Frederiksberg 2 Valby BC 3 Krøyersvej
337518 10/03/2019 10.00 U11 U11 CD 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 1 Espergærde 1 Frederiksberghal 3
330522 10/03/2019 10.30 SEN SEN 3. Serie P2 Pulje 2 KSI Badmintonklub Kbh. 4 FKIF Frederiksberg 6 O.M.- Hallen
342095 10/03/2019 11.00 U11 U11 CD 4 Spillere Pulje 1 Espergærde 1 BC37 Amager 1 Frederiksberghal 3
339148 10/03/2019 11.30 U11 U11 D 4 Spillere P2 Pulje 2 Gladsaxe Søborg 2 FKIF Frederiksberg 2 Krøyersvej
342096 10/03/2019 12.00 U11 U11 CD 4 Spillere Pulje 1 BC37 Amager 1 FKIF Frederiksberg 1 Frederiksberghal 3
330465 10/03/2019 13.30 SEN SEN 2. Serie P2 Pulje 2 FKIF Frederiksberg 4 SAIF Kbh. 7 Frederiksberghal 3
329724 10/03/2019 15.30 SEN+60 60+ 3. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 3 Point Kbh. Frederiksberghal 3
340811 17/03/2019 10.00 U15 U15 CD 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Islands Brygge 1 Frederiksberghal 3
340812 17/03/2019 10.00 U15 U15 CD 4 Spillere Pulje 1 Drive Kbh. 2 Vanløse 3 Frederiksberghal 3
340813 17/03/2019 11.00 U15 U15 CD 4 Spillere Pulje 1 Vanløse 3 FKIF Frederiksberg 2 Frederiksberghal 3
340814 17/03/2019 11.00 U15 U15 CD 4 Spillere Pulje 1 Islands Brygge 1 Drive Kbh. 2 Frederiksberghal 3
359060 23/03/2019 13.00 SEN Danmarksserien Kvalifikation til 3. division, A Øst Ringsted FKIF Frederiksberg Ringsted hallerne
359202 23/03/2019 15.00 SEN KS-Oprykning KS-Oprykning BC37 Amager 1 FKIF Frederiksberg 2 Strandlodsvej
329918 23/03/2019 15.30 SEN+50 50+ 4. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 3 BC37 Amager Frederiksberghal 3
329755 24/03/2019 10.00 SEN+60 60+ 2. Serie Pulje 1 BK36 Kbh. FKIF Frederiksberg 2 Katrinedalshallen
329792 24/03/2019 13.00 SEN+60 60+ 1. Serie Pulje 1 KBK Kbh. FKIF Frederiksberg KBK-Hallen
329993 24/03/2019 14.00 SEN+50 50+ 2. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Skovshoved Frederiksberghal 3
329854 24/03/2019 15.30 SEN+50 50+ 6. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 4 Posten Kbh. 2 Frederiksberghal 3
329795 30/03/2019 15.30 SEN+60 60+ 1. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg Charlottenlund Frederiksberghal 3
330078 31/03/2019 12.00 SEN+40 40+ 1. Serie Pulje 1 Hvidovre HB2000 FKIF Frederiksberg Præstemosehallen
330385 31/03/2019 13.30 SEN SEN 1. Serie P1 Pulje 1 FKIF Frederiksberg 3 SAIF Kbh. 5 Frederiksberghal 3
329922 31/03/2019 14.00 SEN+50 50+ 4. Serie Pulje 1 Posten Kbh. FKIF Frederiksberg 3 KFIU Hallen
330108 31/03/2019 15.30 SEN+40 40+ 2. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Hvidovre HB2000 2 Frederiksberghal 3
330471 06/04/2019 12.00 SEN SEN 2. Serie P2 Pulje 2 BC37 Amager 5 FKIF Frederiksberg 4 Strandlodsvej
330023 06/04/2019 15.30 SEN+50 50+ 1. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg Lyngby Frederiksberghal 3
329825 07/04/2019 10.00 SEN+50 50+ 7. Serie Pulje 1 NBK Amager FKIF Frederiksberg 5 Vestamagerhallen
329995 07/04/2019 12.30 SEN+50 50+ 2. Serie Pulje 1 Hvidovre HB2000 FKIF Frederiksberg 2 Præstemosehallen
329858 07/04/2019 13.00 SEN+50 50+ 6. Serie Pulje 1 KBK Kbh. 3 FKIF Frederiksberg 4 KBK-Hallen
330528 07/04/2019 13.30 SEN SEN 3. Serie P2 Pulje 2 FKIF Frederiksberg 6 Valby BC 2 Frederiksberghal 3
329758 07/04/2019 15.30 SEN+60 60+ 2. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Vanløse Frederiksberghal 3
330442 07/04/2019 16.30 SEN SEN 2. Serie P1 Pulje 1 Lyngby 5 FKIF Frederiksberg 5 Engelsborg Hallen
330209 13/04/2019 11.00 SEN+40 40+ 5. Serie Pulje 1 Drive Kbh. 4 FKIF Frederiksberg 3 Mariendalshallen Hal B