Holdkampe for sæsonen 18-19
Opdateres efter hver runde

Kampnr Dato Tid Række Pulje Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
322568 13/09/2018    19.00    Danmarksserien øst pulje 1 FKIF Frederiksberg Karlslunde 2 Frederiksberghal 3  9-4
330417 15/09/2018 15.00 SEN 2. Serie P1 Pulje 1 BC37 Amager 4 FKIF Frederiksberg 5 Strandlodsvej  10-3
330530 15/09/2018 15.30 KBH Serien P1 Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Charlottenlund 3 Frederiksberghal 3  8-5
322572 22/09/2018 15.00 Danmarksserien øst pulje 1 Vordingborg FKIF Frederiksberg Vordingborghallen  9-4
330447 22/09/2018 15.30 SEN 2. Serie P2 Pulje 2 FKIF Frederiksberg 4 Frederiksberg 4 Frederiksberghal 3  6-7
330534 22/09/2018 15.30 KBH Serien P1 Pulje 1 Valby BC FKIF Frederiksberg 2 VBC-Hallen  8-5
330085 23/09/2018 11.00 40+ 2. Serie Pulje 1 Drive Kbh. 2 FKIF Frederiksberg 2 Mariendalshallen Hal B  6-6
330502 23/09/2018 12.00 SEN 3. Serie P2 Pulje 2 FKIF Frederiksberg 6 Rødovre/KFUM KBH 2 Frederiksberghal 3  3-10
329800 23/09/2018 13.00 50+ 7. Serie Pulje 1 Drive Kbh. 4 FKIF Frederiksberg 5 Mariendalshallen Hal A  8-0
329729 23/09/2018 13.30 60+ 2. Serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF Frederiksberg 2 FBK-Hallen  3-5
330174 23/09/2018 15.30 40+ 5. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 3 Søværnet Kbh. Frederiksberghal 3  9-3
329828 29/09/2018 14.15 50+ 6. Serie Pulje 1 Lyngby 5 FKIF Frederiksberg 4 Engelsborg Hallen  3-5
329892 30/09/2018 11.00 50+ 4. Serie Pulje 1 Point Kbh. FKIF Frederiksberg 3 Grøndal Centret Hal J  3-5
330901 30/09/2018 14.00 SEN 1. Serie P1 Pulje 1 KMB2010 4 FKIF Frederiksberg 3 KMB-Hallen  12-1
329965 30/09/2018 14.00 50+ 2. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Gladsaxe Søborg 2 Frederiksberghal 3  4-4
329763 30/09/2018 15.30 60+ 1. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg Hvidovre HB2000 Frederiksberghal 3  5-3
322576 06/10/2018 14.00 Danmarksserien øst pulje 1 KBK Kbh. 2 FKIF Frederiksberg KBK-Hallen  4-9
340713 06/10/2018 14.30 U11 D 4 Spillere P3 Pulje 3 Dragør 3 FKIF Frederiksberg 3 Hollænderhallen  4-2
330537 06/10/2018 15.30 KBH Serien P1 Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 NBK Amager Frederiksberghal 3  6-7
340714 06/10/2018 15.30 U11 D 4 Spillere P3 Pulje 3 FKIF Frederiksberg 3 Hvidovre 2 Hollænderhallen  1-5
340986 07/10/2018 11.30 U17/U19 C 4 Spillere Pulje 1 Charlottenlund 4 FKIF Frederiksberg 1 CBK-Hallen  4-2
330054 07/10/2018 12.00 40+ 1. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg Gladsaxe Søborg Frederiksberghal 3  5-7
340917 07/10/2018 12.15 U15 D 4 Spillere P2 Pulje 2 BC37 Amager 5 FKIF Frederiksberg 3 Strandlodsvej  6-0
340458 07/10/2018 12.30 U13 CD 4 Spillere Pulje 1 Drive Kbh. 1 FKIF Frederiksberg 2 CBK-Hallen  
340987 07/10/2018 12.30 U17/U19 C 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 1 BC37 Amager 3 CBK-Hallen  3-4
340918 07/10/2018 13.15 U15 D 4 Spillere P2 Pulje 2 FKIF Frederiksberg 3 Hvidovre 2 Strandlodsvej  5-1
340487 07/10/2018 13.30 U13 CD 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Charlottenlund 1 CBK-Hallen  6-0
340723 27/10/2018 11.00 U11 D 4 Spillere P3 Pulje 3 FKIF Frederiksberg 3 KBK Kbh. 3 Frederiksberghal 3  
340724 27/10/2018 11.00 U11 D 4 Spillere P3 Pulje 3 Hvidovre 2 Skovshoved 7 Frederiksberghal 3  
340725 27/10/2018 12.00 U11 D 4 Spillere P3 Pulje 3 KBK Kbh. 3 Hvidovre 2 Frederiksberghal 3  
340726 27/10/2018 12.00 U11 D 4 Spillere P3 Pulje 3 Skovshoved 7 FKIF Frederiksberg 3 Frederiksberghal 3  
342100 27/10/2018 13.00 U11 CD 4 Spillere Pulje 1 Birkerød BK13 1 FKIF Frederiksberg 1 BBK-Hallen  
337941 27/10/2018 13.00 U11 CD 4 Piger Pulje 1 FKIF Frederiksberg Taastrup Elite 2 Frederiksberghal 3  
337942 27/10/2018 13.00 U11 CD 4 Piger Pulje 1 Solrød Strand 7 Herlev/Hjorten 3 Frederiksberghal 3  
330451 27/10/2018 13.00 SEN 2. Serie P2 Pulje 2 BC KVIK Kbh. FKIF Frederiksberg 4 Ryparkens Badmintonhal  
337943 27/10/2018 14.00 U11 CD 4 Piger Pulje 1 Taastrup Elite 2 Solrød Strand 7 Frederiksberghal 3  
337944 27/10/2018 14.00 U11 CD 4 Piger Pulje 1 Herlev/Hjorten 3 FKIF Frederiksberg Frederiksberghal 3  
342101 27/10/2018 14.15 U11 CD 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 1 KBK Kbh. 2 BBK-Hallen  
322583 27/10/2018 15.30 Danmarksserien øst pulje 1 FKIF Frederiksberg KMB2010 3 Frederiksberghal 3  
330541 27/10/2018 16.30 KBH Serien P1 Pulje 1 SAIF Kbh. 4 FKIF Frederiksberg 2 Valby hal 2  
340491 28/10/2018 09.00 U13 CD 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Drive Kbh. 1 Frederiksberghal 3  
340990 28/10/2018 09.00 U17/U19 C 4 Spillere Pulje 1 Frederiksberg 1 FKIF Frederiksberg 1 Præstemosehallen  
340492 28/10/2018 09.30 U13 CD 4 Spillere Pulje 1 Drive Kbh. 1 KBK Kbh. 3 Frederiksberghal 3  
340493 28/10/2018 10.00 U13 CD 4 Spillere Pulje 1 KBK Kbh. 3 FKIF Frederiksberg 2 Frederiksberghal 3  
340991 28/10/2018 10.00 U17/U19 C 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 1 Hvidovre HB2000 1 Præstemosehallen  
340663 28/10/2018 11.00 U13 D 4 Spillere P3 Pulje 3 FKIF Frederiksberg 3 Islands Brygge 2 CBK-Hallen  
330423 28/10/2018 11.00 SEN 2. Serie P1 Pulje 1 FKIF Frederiksberg 5 Tingbjerg Frederiksberghal 3  
330178 28/10/2018 11.30 40+ 5. Serie Pulje 1 Rødovre 2 FKIF Frederiksberg 3 Rødovre Stadionhal  
339133 28/10/2018 12.30 U11 D 4 Spillere P2 Pulje 2 Lyngby 4 FKIF Frederiksberg 2 CBK-Hallen  
330368 28/10/2018 13.00 SEN 1. Serie P1 Pulje 1 FKIF Frederiksberg 3 Hvidovre HB2000 2 Frederiksberghal 3  
339135 28/10/2018 13.30 U11 D 4 Spillere P2 Pulje 2 FKIF Frederiksberg 2 Charlottenlund 1 CBK-Hallen  
340786 28/10/2018 14.15 U15 CD 4 Spillere Pulje 1 Drive Kbh. 2 FKIF Frederiksberg 2 Strandlodsvej  
341038 28/10/2018 15.00 U13 B 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 1 KBK Kbh. 2 KBK-Hallen  
329895 28/10/2018 15.00 50+ 4. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 3 KMB2010 2 Frederiksberghal 3  
340787 28/10/2018 15.45 U15 CD 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 BC37 Amager 3 Strandlodsvej  
341040 28/10/2018 16.30 U13 B 4 Spillere Pulje 1 Valby BC 1 FKIF Frederiksberg 1 KBK-Hallen  
329831 03/11/2018 15.30 50+ 6. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 4 Sporvejenes IF Frederiksberghal 3  
330058 03/11/2018 15.45 40+ 1. Serie Pulje 1 Lyngby 2 FKIF Frederiksberg Engelsborg Hallen  
329768 03/11/2018 16.00 60+ 1. Serie Pulje 1 Dragør FKIF Frederiksberg Hollænderhallen  
340821 04/11/2018 09.00 U15 C 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 1 Lyngby 3 Frederiksberghal 3  
340929 04/11/2018 09.00 U15 D 4 Spillere P2 Pulje 2 FKIF Frederiksberg 3 Gladsaxe Søborg 1 Frederiksberghal 3  
340822 04/11/2018 09.45 U15 C 4 Spillere Pulje 1 Lyngby 3 Valby BC 2 Frederiksberghal 3  
340930 04/11/2018 09.45 U15 D 4 Spillere P2 Pulje 2 Gladsaxe Søborg 1 Gentofte 5 Frederiksberghal 3  
330506 04/11/2018 10.00 SEN 3. Serie P2 Pulje 2 VLI Badminton Kbh. FKIF Frederiksberg 6 Mariendalshallen Hal B  
340823 04/11/2018 10.30 U15 C 4 Spillere Pulje 1 Valby BC 2 FKIF Frederiksberg 1 Frederiksberghal 3  
340931 04/11/2018 10.30 U15 D 4 Spillere P2 Pulje 2 Gentofte 5 FKIF Frederiksberg 3 Frederiksberghal 3  
330001 04/11/2018 13.00 50+ 1. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg Gladsaxe Søborg Frederiksberghal 3  
330087 04/11/2018 15.00 40+ 2. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Frederiksberg Frederiksberghal 3  
329710 04/11/2018 16.30 60+ 3. Serie Pulje 1 Vanløse 2 FKIF Frederiksberg 3 Vanløse Hallerne, hal 2  
330005 08/11/2018 19.00 50+ 1. Serie Pulje 1 Drive Kbh. FKIF Frederiksberg Mariendalshallen Hal B  
330898 10/11/2018 13.00 KBH Serien P1 Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Dragør 2 Frederiksberghal 3  
322587 10/11/2018 15.30 Danmarksserien øst pulje 1 FKIF Frederiksberg Rødby Frederiksberghal 3  
329802 11/11/2018 14.00 50+ 7. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 5 Ryparken Frederiksberghal 3  
329730 11/11/2018 15.30 60+ 2. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 KBK Kbh. 2 Frederiksberghal 3  
341054 17/11/2018 10.15 U13 D 4 Spillere P3 Pulje 3 FKIF Frederiksberg 3 KMB2010 3 Hallen ved Skolen p Islands Brygge  
341056 17/11/2018 11.15 U13 D 4 Spillere P3 Pulje 3 SAIF Kbh. 2 FKIF Frederiksberg 3 Hallen ved Skolen p Islands Brygge  
340938 17/11/2018 11.30 U15 D 4 Spillere P2 Pulje 2 Valby BC 3 FKIF Frederiksberg 3 VBC-Hallen  
340939 17/11/2018 12.30 U15 D 4 Spillere P2 Pulje 2 FKIF Frederiksberg 3 Charlottenlund 3 VBC-Hallen  
341041 17/11/2018 14.30 U13 B 4 Spillere Pulje 1 Dragør 1 FKIF Frederiksberg 1 Hollænderhallen  
330426 17/11/2018 15.30 SEN 2. Serie P1 Pulje 1 SAIF Kbh. 8 FKIF Frederiksberg 5 Valby hal 1  
341044 17/11/2018 16.00 U13 B 4 Spillere Pulje 1 KBK Kbh. 2 FKIF Frederiksberg 1 Hollænderhallen  
340731 18/11/2018 09.00 U11 D 4 Spillere P3 Pulje 3 FKIF Frederiksberg 3 NBK Amager 1 HBC-Hallen  
342109 18/11/2018 10.00 U11 CD 4 Spillere Pulje 1 Kirke Hyllinge 1 FKIF Frederiksberg 1 Frederiksberghal 3  
340791 18/11/2018 10.00 U15 CD 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Drive Kbh. 2 Frederiksberghal 3  
340733 18/11/2018 10.15 U11 D 4 Spillere P3 Pulje 3 Charlottenlund 2 FKIF Frederiksberg 3 HBC-Hallen  
342110 18/11/2018 10.45 U11 CD 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 1 Dragør 2 Frederiksberghal 3  
340792 18/11/2018 10.45 U15 CD 4 Spillere Pulje 1 Drive Kbh. 2 KBK Kbh. 4 Frederiksberghal 3  
342111 18/11/2018 11.30 U11 CD 4 Spillere Pulje 1 Dragør 2 Kirke Hyllinge 1 Frederiksberghal 3  
340793 18/11/2018 11.30 U15 CD 4 Spillere Pulje 1 KBK Kbh. 4 FKIF Frederiksberg 2 Frederiksberghal 3  
337946 18/11/2018 11.45 U11 CD 4 Piger Pulje 1 Valby BC FKIF Frederiksberg Solrød Idrætscenter Hal C  
337947 18/11/2018 13.00 U11 CD 4 Piger Pulje 1 FKIF Frederiksberg Solrød Strand 7 Solrød Idrætscenter Hal C  
340830 18/11/2018 13.00 U15 C 4 Spillere Pulje 1 KMB2010 1 FKIF Frederiksberg 1 KMB-Hallen  
340995 18/11/2018 14.00 U17/U19 C 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 1 Frederiksberg 1 Frederiksberghal 3  
340831 18/11/2018 14.30 U15 C 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 1 NBK Amager 1 KMB-Hallen  
340996 18/11/2018 14.45 U17/U19 C 4 Spillere Pulje 1 Charlottenlund 4 Dragør 1 Frederiksberghal 3  
340997 18/11/2018 15.30 U17/U19 C 4 Spillere Pulje 1 Dragør 1 FKIF Frederiksberg 1 Frederiksberghal 3  
340998 18/11/2018 16.45 U17/U19 C 4 Spillere Pulje 1 Frederiksberg 1 Charlottenlund 4 Frederiksberghal 3  
330455 24/11/2018 12.30 SEN 2. Serie P2 Pulje 2 KSI Badmintonklub Kbh. 3 FKIF Frederiksberg 4 O.M.- Hallen  
330370 24/11/2018 15.30 SEN 1. Serie P1 Pulje 1 FKIF Frederiksberg 3 Vanløse 2 Frederiksberghal 3  
330509 25/11/2018 12.00 SEN 3. Serie P2 Pulje 2 FKIF Frederiksberg 6 Pan Kbh. Frederiksberghal 3  
330062 25/11/2018 12.00 40+ 1. Serie Pulje 1 Charlottenlund 2 FKIF Frederiksberg CBK-Hallen  
330008 25/11/2018 14.00 50+ 1. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg Hvidovre Frederiksberghal 3  
329809 25/11/2018 14.00 50+ 7. Serie Pulje 1 KMB2010 4 FKIF Frederiksberg 5 KMB-Hallen  
329771 25/11/2018 14.30 60+ 1. Serie Pulje 1 Hvidovre FKIF Frederiksberg HBC-Hallen  
330182 25/11/2018 15.00 40+ 5. Serie Pulje 1 KBK Kbh. 2 FKIF Frederiksberg 3 KBK-Hallen  
329834 25/11/2018 15.30 50+ 6. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 4 BK36 Kbh. Frederiksberghal 3  
329973 01/12/2018 15.30 50+ 2. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 KMB2010 Frederiksberghal 3  
329716 02/12/2018 11.00 60+ 3. Serie Pulje 1 Søvang FKIF Frederiksberg 3 Kongelundshallen  
330093 02/12/2018 12.30 40+ 2. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Gladsaxe Søborg 2 Frederiksberghal 3  
329898 02/12/2018 14.00 50+ 4. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 3 KBK Kbh. 2 Frederiksberghal 3  
329713 02/12/2018 15.30 60+ 3. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 3 Posten Kbh. Frederiksberghal 3  
330012 03/12/2018 18.00 50+ 1. Serie Pulje 1 Rødovre FKIF Frederiksberg Rødovre Stadionhal  
330097 08/12/2018 15.00 40+ 2. Serie Pulje 1 øBK/BK Kbh. FKIF Frederiksberg 2 Ryparkens Badmintonhal  
322588 08/12/2018 16.30 Danmarksserien øst pulje 1 Drive Kbh. 4 FKIF Frederiksberg Mariendalshallen Hal B  
340504 09/12/2018 10.00 U13 CD 4 Spillere Pulje 1 Gladsaxe Søborg 1 FKIF Frederiksberg 2 Gladsaxe Gl. Badmintonhal  
340947 09/12/2018 10.00 U15 D 4 Spillere P2 Pulje 2 FKIF Frederiksberg 3 KMB2010 2 Frederiksberghal 3  
329904 09/12/2018 10.00 50+ 4. Serie Pulje 1 Rødovre 2 FKIF Frederiksberg 3 Rødovre Stadionhal  
340948 09/12/2018 11.00 U15 D 4 Spillere P2 Pulje 2 Valby BC 5 FKIF Frederiksberg 3 Frederiksberghal 3  
330550 09/12/2018 11.30 KBH Serien P1 Pulje 1 Rødovre/KFUM KBH FKIF Frederiksberg 2 Rødovre Stadionhal  
340505 09/12/2018 11.30 U13 CD 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 KBK Kbh. 3 Gladsaxe Gl. Badmintonhal  
340949 09/12/2018 12.00 U15 D 4 Spillere P2 Pulje 2 KMB2010 2 Valby BC 5 Frederiksberghal 3  
340668 09/12/2018 13.00 U13 D 4 Spillere P3 Pulje 3 Islands Brygge 2 FKIF Frederiksberg 3 Hallen ved Skolen p Islands Brygge  
340669 09/12/2018 14.00 U13 D 4 Spillere P3 Pulje 3 FKIF Frederiksberg 3 BC37 Amager 3 Hallen ved Skolen p Islands Brygge  
341003 09/12/2018 14.00 U17/U19 C 4 Spillere Pulje 1 Hvidovre HB2000 1 FKIF Frederiksberg 1 CBK-Hallen  
340344 09/12/2018 15.00 U13 B 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 1 Valby BC 1 KBK-Hallen  
341004 09/12/2018 15.00 U17/U19 C 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 1 Charlottenlund 4 CBK-Hallen  
340346 09/12/2018 16.30 U13 B 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 1 Lyngby 3 KBK-Hallen  
329776 15/12/2018 14.30 60+ 1. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg Drive Kbh. Frederiksberghal 3  
330069 15/12/2018 16.00 40+ 1. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg Dragør Frederiksberghal 3  
330187 16/12/2018 12.30 40+ 5. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 3 Tingbjerg 2 Frederiksberghal 3  
329812 16/12/2018 14.00 50+ 7. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 5 Peder Lykke Kbh. Frederiksberghal 3  
329975 16/12/2018 15.00 50+ 2. Serie Pulje 1 Charlottenlund 2 FKIF Frederiksberg 2 CBK-Hallen  
329738 16/12/2018 15.30 60+ 2. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 KMB2010 Frederiksberghal 3  
330374 05/01/2019 14.30 SEN 1. Serie P1 Pulje 1 KSI Badmintonklub Kbh. 2 FKIF Frederiksberg 3 O.M.- Hallen  
330458 05/01/2019 15.30 SEN 2. Serie P2 Pulje 2 FKIF Frederiksberg 4 Vanløse 3 Frederiksberghal 3  
330429 06/01/2019 13.00 SEN 2. Serie P1 Pulje 1 FKIF Frederiksberg 5 NBK Amager 2 Frederiksberghal 3  
330513 06/01/2019 13.00 SEN 3. Serie P2 Pulje 2 SAIF Kbh. 9 FKIF Frederiksberg 6 Valby hal 2  
340674 12/01/2019 09.00 U13 D 4 Spillere P3 Pulje 3 BC37 Amager 3 FKIF Frederiksberg 3 Strandlodsvej  
340677 12/01/2019 10.30 U13 D 4 Spillere P3 Pulje 3 FKIF Frederiksberg 3 SAIF Kbh. 2 Strandlodsvej  
341006 12/01/2019 14.30 U17/U19 C 4 Spillere Pulje 1 BC37 Amager 3 FKIF Frederiksberg 1 Hollænderhallen  
330556 12/01/2019 15.30 KBH Serien P1 Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 BC37 Amager 2 Frederiksberghal 3  
322592 12/01/2019 16.00 Danmarksserien øst pulje 1 Greve 3 FKIF Frederiksberg Greve Idræts Center hal 2  
341008 12/01/2019 16.00 U17/U19 C 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 1 Dragør 1 Hollænderhallen  
337950 13/01/2019 09.00 U11 CD 4 Piger Pulje 1 Solrød Strand 7 FKIF Frederiksberg Skinderskovhallen  
340839 13/01/2019 09.00 U15 C 4 Spillere Pulje 1 Skovshoved 3 FKIF Frederiksberg 1 Krøyersvej  
339136 13/01/2019 10.00 U11 D 4 Spillere P2 Pulje 2 Islands Brygge 2 FKIF Frederiksberg 2 Frederiksberghal 3  
337951 13/01/2019 10.00 U11 CD 4 Piger Pulje 1 FKIF Frederiksberg Herlev/Hjorten 3 Skinderskovhallen  
340507 13/01/2019 10.00 U13 CD 4 Spillere Pulje 1 Charlottenlund 1 FKIF Frederiksberg 2 CBK-Hallen  
340840 13/01/2019 10.30 U15 C 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 1 Gentofte 3 Krøyersvej  
339137 13/01/2019 11.00 U11 D 4 Spillere P2 Pulje 2 Skovshoved 6 Islands Brygge 2 Frederiksberghal 3  
340509 13/01/2019 11.30 U13 CD 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Skovshoved 3 CBK-Hallen  
339138 13/01/2019 12.00 U11 D 4 Spillere P2 Pulje 2 FKIF Frederiksberg 2 Skovshoved 6 Frederiksberghal 3  
340804 13/01/2019 13.05 U15 CD 4 Spillere Pulje 1 Islands Brygge 1 FKIF Frederiksberg 2 Hallen ved Skolen p Islands Brygge  
340805 13/01/2019 14.00 U15 CD 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 KBK Kbh. 4 Hallen ved Skolen p Islands Brygge  
330073 13/01/2019 14.30 40+ 1. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg KMB2010 2 Frederiksberghal 3  
330463 19/01/2019 15.00 SEN 2. Serie P2 Pulje 2 Drive Kbh. 7 FKIF Frederiksberg 4 Mariendalshallen Hal A  
330098 19/01/2019 15.30 40+ 2. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Hvidovre 2 Frederiksberghal 3  
329719 20/01/2019 10.30 60+ 3. Serie Pulje 1 KBK Kbh. 3 FKIF Frederiksberg 3 Frederiksberghal 3  
329980 20/01/2019 12.00 50+ 2. Serie Pulje 1 Gentofte 2 FKIF Frederiksberg 2 GBK Hallen  
330190 20/01/2019 12.30 40+ 5. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 3 Ryparken Frederiksberghal 3  
329815 20/01/2019 14.00 50+ 7. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 5 Vanløse 3 Frederiksberghal 3  
329743 20/01/2019 15.00 60+ 2. Serie Pulje 1 Lyngby 2 FKIF Frederiksberg 2 Engelsborg Hallen  
329779 20/01/2019 15.30 60+ 1. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg Gladsaxe Søborg Frederiksberghal 3  
322850 26/01/2019 15.30 Slutspil Danmarksserien runde 8 Danmarksserien øst pulje 1 FKIF Frederiksberg Ukendt modstander 3 Frederiksberghal 3  
340511 27/01/2019 10.00 U13 CD 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Gladsaxe Søborg 1 Frederiksberghal 3  
340512 27/01/2019 10.00 U13 CD 4 Spillere Pulje 1 Drive Kbh. 1 Skovshoved 3 Frederiksberghal 3  
340513 27/01/2019 11.00 U13 CD 4 Spillere Pulje 1 Skovshoved 3 FKIF Frederiksberg 2 Frederiksberghal 3  
340514 27/01/2019 11.00 U13 CD 4 Spillere Pulje 1 Gladsaxe Søborg 1 Drive Kbh. 1 Frederiksberghal 3  
337953 27/01/2019 11.30 U11 CD 4 Piger Pulje 1 Taastrup Elite 2 FKIF Frederiksberg Taastrup Idrætshaller, Hal A  
330017 27/01/2019 12.00 50+ 1. Serie Pulje 1 Gentofte FKIF Frederiksberg GBK Hallen  
342080 27/01/2019 13.00 U11 CD 4 Spillere Pulje 1 Skovshoved 4 FKIF Frederiksberg 1 Krøyersvej  
337956 27/01/2019 13.00 U11 CD 4 Piger Pulje 1 FKIF Frederiksberg Valby BC Taastrup Idrætshaller, Hal A  
330519 27/01/2019 13.30 SEN 3. Serie P2 Pulje 2 FKIF Frederiksberg 6 BC37 Amager 6 Frederiksberghal 3  
342081 27/01/2019 14.30 U11 CD 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 1 Køge 1 Krøyersvej  
330195 27/01/2019 15.30 40+ 5. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 3 Skovshoved 3 Frederiksberghal 3  
330954 28/01/2019 14.00 KBH Serien Slutspilstider Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Ukendt modstander Frederiksberghal 3  
329783 02/02/2019 12.30 60+ 1. Serie Pulje 1 Lyngby FKIF Frederiksberg Engelsborg Hallen  
329820 02/02/2019 14.30 50+ 7. Serie Pulje 1 Hvidovre HB2000 3 FKIF Frederiksberg 5 Præstemosehallen  
330378 02/02/2019 15.30 SEN 1. Serie P1 Pulje 1 BC37 Amager 3 FKIF Frederiksberg 3 Strandlodsvej  
329912 02/02/2019 16.00 50+ 4. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 3 Lyngby 4 Frederiksberghal 3  
340678 03/02/2019 09.00 U13 D 4 Spillere P3 Pulje 3 FKIF Frederiksberg 3 Charlottenlund 3 Frederiksberghal 3  
340679 03/02/2019 10.00 U13 D 4 Spillere P3 Pulje 3 KMB2010 3 FKIF Frederiksberg 3 Frederiksberghal 3  
330433 03/02/2019 10.30 SEN 2. Serie P1 Pulje 1 Sct. Jørgen Kbh. FKIF Frederiksberg 5 Valby hal 1  
340680 03/02/2019 11.00 U13 D 4 Spillere P3 Pulje 3 Charlottenlund 3 KMB2010 3 Frederiksberghal 3  
330105 03/02/2019 12.30 40+ 2. Serie Pulje 1 KBK Kbh. FKIF Frederiksberg 2 KBK-Hallen  
330019 03/02/2019 12.30 50+ 1. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg Charlottenlund Frederiksberghal 3  
329746 03/02/2019 14.00 60+ 2. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Gladsaxe Søborg 2 Frederiksberghal 3  
329848 03/02/2019 15.30 50+ 6. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 4 Gentofte 4 Frederiksberghal 3  
329721 16/02/2019 15.30 60+ 3. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 3 Gentofte Motionist BK Frederiksberghal 3  
340807 23/02/2019 11.00 U15 CD 4 Spillere Pulje 1 BC37 Amager 3 FKIF Frederiksberg 2 Strandlodsvej  
340809 23/02/2019 12.30 U15 CD 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Vanløse 3 Strandlodsvej  
341045 24/02/2019 10.00 U13 B 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 1 Dragør 1 Frederiksberghal 3  
341046 24/02/2019 10.00 U13 B 4 Spillere Pulje 1 Valby BC 1 Lyngby 3 Frederiksberghal 3  
329985 24/02/2019 11.00 50+ 2. Serie Pulje 1 Tingbjerg FKIF Frederiksberg 2 ECV Hallen  
341047 24/02/2019 11.00 U13 B 4 Spillere Pulje 1 Dragør 1 Valby BC 1 Frederiksberghal 3  
341048 24/02/2019 11.00 U13 B 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 1 Lyngby 3 Frederiksberghal 3  
330074 24/02/2019 12.00 40+ 1. Serie Pulje 1 Rødovre FKIF Frederiksberg Rødovre Stadionhal  
329917 24/02/2019 14.00 50+ 4. Serie Pulje 1 Gladsaxe Søborg 4 FKIF Frederiksberg 3 Gladsaxe Gl. Badmintonhal  
329853 02/03/2019 12.00 50+ 6. Serie Pulje 1 KMB2010 3 FKIF Frederiksberg 4 KMB-Hallen  
330384 02/03/2019 15.30 SEN 1. Serie P1 Pulje 1 FKIF Frederiksberg 3 Gladsaxe Søborg 3 Frederiksberghal 3  
330200 03/03/2019 11.30 40+ 5. Serie Pulje 1 Frederiksberg 2 FKIF Frederiksberg 3 FBK-Hallen  
329751 03/03/2019 12.00 60+ 2. Serie Pulje 1 NBK Amager FKIF Frederiksberg 2 Vestamagerhallen  
330439 03/03/2019 13.30 SEN 2. Serie P1 Pulje 1 FKIF Frederiksberg 5 KBK Kbh. 4 Frederiksberghal 3  
329989 03/03/2019 15.30 50+ 2. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Lyngby 2 Frederiksberghal 3  
340843 09/03/2019 13.00 U15 C 4 Spillere Pulje 1 BK36 Kbh. 1 FKIF Frederiksberg 1 Strandlodsvej  
340844 09/03/2019 14.00 U15 C 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 1 BC37 Amager 2 Strandlodsvej  
322882 09/03/2019 15.30 Slutspil Danmarksserien runde 10 Danmarksserien øst pulje 1 FKIF Frederiksberg Ukendt modstander 3 Frederiksberghal 3  
339147 10/03/2019 10.00 U11 D 4 Spillere P2 Pulje 2 FKIF Frederiksberg 2 Valby BC 3 Krøyersvej  
337518 10/03/2019 10.00 U11 CD 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 1 Espergærde 1 Frederiksberghal 3  
330522 10/03/2019 10.30 SEN 3. Serie P2 Pulje 2 KSI Badmintonklub Kbh. 4 FKIF Frederiksberg 6 O.M.- Hallen  
342095 10/03/2019 11.00 U11 CD 4 Spillere Pulje 1 Espergærde 1 BC37 Amager 1 Frederiksberghal 3  
339148 10/03/2019 11.30 U11 D 4 Spillere P2 Pulje 2 Gladsaxe Søborg 2 FKIF Frederiksberg 2 Krøyersvej  
342096 10/03/2019 12.00 U11 CD 4 Spillere Pulje 1 BC37 Amager 1 FKIF Frederiksberg 1 Frederiksberghal 3  
330465 10/03/2019 13.30 SEN 2. Serie P2 Pulje 2 FKIF Frederiksberg 4 SAIF Kbh. 7 Frederiksberghal 3  
329724 10/03/2019 15.30 60+ 3. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 3 Point Kbh. Frederiksberghal 3  
330970 11/03/2019 14.00 KBH Serien Slutspilstider Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Ukendt modstander Frederiksberghal 3  
340811 17/03/2019 10.00 U15 CD 4 Spillere Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Islands Brygge 1 Frederiksberghal 3  
340812 17/03/2019 10.00 U15 CD 4 Spillere Pulje 1 Drive Kbh. 2 Vanløse 3 Frederiksberghal 3  
340813 17/03/2019 11.00 U15 CD 4 Spillere Pulje 1 Vanløse 3 FKIF Frederiksberg 2 Frederiksberghal 3  
340814 17/03/2019 11.00 U15 CD 4 Spillere Pulje 1 Islands Brygge 1 Drive Kbh. 2 Frederiksberghal 3  
329918 23/03/2019 15.30 50+ 4. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 3 BC37 Amager Frederiksberghal 3  
329755 24/03/2019 10.00 60+ 2. Serie Pulje 1 BK36 Kbh. FKIF Frederiksberg 2 Katrinedalshallen  
329792 24/03/2019 13.00 60+ 1. Serie Pulje 1 KBK Kbh. FKIF Frederiksberg KBK-Hallen  
329993 24/03/2019 14.00 50+ 2. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Skovshoved Frederiksberghal 3  
329854 24/03/2019 15.30 50+ 6. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 4 Posten Kbh. 2 Frederiksberghal 3  
329795 30/03/2019 15.30 60+ 1. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg Charlottenlund Frederiksberghal 3  
330385 31/03/2019 13.30 SEN 1. Serie P1 Pulje 1 FKIF Frederiksberg 3 SAIF Kbh. 5 Frederiksberghal 3  
329922 31/03/2019 14.00 50+ 4. Serie Pulje 1 Posten Kbh. FKIF Frederiksberg 3 KFIU Hallen  
330108 31/03/2019 15.30 40+ 2. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Hvidovre HB2000 2 Frederiksberghal 3  
330471 06/04/2019 12.00 SEN 2. Serie P2 Pulje 2 BC37 Amager 5 FKIF Frederiksberg 4 Strandlodsvej  
330023 06/04/2019 15.30 50+ 1. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg Lyngby Frederiksberghal 3  
329825 07/04/2019 10.00 50+ 7. Serie Pulje 1 NBK Amager FKIF Frederiksberg 5 Vestamagerhallen  
330078 07/04/2019 11.00 40+ 1. Serie Pulje 1 Hvidovre HB2000 FKIF Frederiksberg Præstemosehallen  
329995 07/04/2019 12.30 50+ 2. Serie Pulje 1 Hvidovre HB2000 FKIF Frederiksberg 2 Præstemosehallen  
329858 07/04/2019 13.00 50+ 6. Serie Pulje 1 KBK Kbh. 3 FKIF Frederiksberg 4 KBK-Hallen  
330528 07/04/2019 13.30 SEN 3. Serie P2 Pulje 2 FKIF Frederiksberg 6 Valby BC 2 Frederiksberghal 3  
329758 07/04/2019 15.30 60+ 2. Serie Pulje 1 FKIF Frederiksberg 2 Vanløse Frederiksberghal 3  
330442 07/04/2019 16.30 SEN 2. Serie P1 Pulje 1 Lyngby 5 FKIF Frederiksberg 5 Engelsborg Hallen  
330209 13/04/2019 11.00 40+ 5. Serie Pulje 1 Drive Kbh. 4 FKIF Frederiksberg 3 Mariendalshallen Hal B  
340662     U13 D 4 Spillere P3 Pulje 3 Charlottenlund 3 FKIF Frederiksberg 3