Direkte til sidste runde. Klik her

Kampnr Dato Tid Årgang Række Pulje Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
238538 03/09/2016 15.30 SEN 2. Serie P2 Pulje 1 Frederiksberg FKIF 4 Charlottenlund 4 Frederiksberghal 3 6-7
238768 04/09/2016 10.00 40+ 40+ 1.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF KBK Kbh. udgået Frederiksberghal 3 12-0
238622 04/09/2016 12.00 SEN 4. Serie P1 Pulje 1 Frederiksberg FKIF 7 Valby BC 2 Frederiksberghal 3 9-3
238596 04/09/2016 13.30 SEN 3. Serie P2 Pulje 1 BK36, Kbh. Frederiksberg FKIF 6 Grøndal Centret Hal J 13-0
238880 04/09/2016 14.00 40+ 40+ 5.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF 3 Hvidovre 4 Frederiksberghal 3 9-3
238484 10/09/2016 13.15 SEN 1.Serie P2 Pulje 1 Drive Kbh. 6 Frederiksberg FKIF 3 Mariendalshallen Hal B 12-1
237940 10/09/2016 13.30 SEN Danmarksserien Øst pulje 4 Frederiksberg FKIF Skælskør (N) Frederiksberghal 3 8-5
238428 10/09/2016 15.00 SEN KS Serie P2 Pulje 1 PI-København Frederiksberg FKIF 2 Hermes Hallen 7-6
238970 11/09/2016 09.00 60+ 60+ 1.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF Dragør Frederiksberghal 3 5-3
247831 11/09/2016 10.30 40+ 40+ 7.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF 4 Ryparken 2 Frederiksberghal 3 12-0
239899 11/09/2016 12.00 50+ 50+ 4.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF 3 Valby BC Frederiksberghal 3 4-4
238509 11/09/2016 14.00 SEN 2. Serie P1 Pulje 1 Gentofte 6 Frederiksberg FKIF 5 GBK Hallen 8-5
240009 11/09/2016 14.00 50+ 50+ 8.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF 5 Frederiksberg 2 trukket Frederiksberghal 3 8-0
239005 11/09/2016 15.30 60+ 60+ 2.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF 2 Gentofte Malte Badminton Frederiksberghal 3 5-3
238625 17/09/2016 15.00 SEN 4. Serie P1 Pulje 1 Amager BC37 3 Frederiksberg FKIF 7 Strandlodsvej 11-1
239670 18/09/2016 11.30 U13 U13 C (4) P1 Pulje 1 Frederiksberg FKIF Rødovre Frederiksberghal 3 6-0
239169 18/09/2016 13.00 U15 U15 C (4) Pulje 1 Frederiksberg FKIF Rødovre Frederiksberghal 3 6-0
239052 18/09/2016 14.30 U17 U17/U19 C (4) Pulje 1 Frederiksberg FKIF Hvidovre 2 udgået Frederiksberghal 3 6-0
237941 24/09/2016 13.00 SEN Danmarksserien Øst pulje 4 Drive Kbh. 3 (O) Frederiksberg FKIF Mariendalshallen Hal B 12-1
239586 25/09/2016 10.00 U11 U11 D (4) P2 Pulje 1 Frederiksberg FKIF 2 udgået Charlottenlund 2 Frederiksberghal 3 0-6
238853 25/09/2016 11.00 40+ 40+ 4.serie Pulje 1 BC KVIK Frederiksberg FKIF 2 Ryparkens Badmintonhal 5-7
239275 25/09/2016 11.30 U13 U13 D (4) Pulje 1 Frederiksberg FKIF 2 BK36, Kbh. Frederiksberghal 3 5-1
238432 25/09/2016 12.30 SEN KS Serie P2 Pulje 1 USG Kbh. Frederiksberg FKIF 2 O.M.- Hallen 10-3
239126 25/09/2016 13.00 U15 U15 D (4) Pulje 1 Frederiksberg FKIF 2 Amager ABC 4 Frederiksberghal 3 2-4
239543 25/09/2016 14.00 U11 U11 C (4) Pulje 1 Frederiksberg FKIF Lyngby 3 Frederiksberghal 3 4-3
240048 25/09/2016 15.30 50+ 50+ 3.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF 2 Rødovre 2 udgået Frederiksberghal 3 8-0
239787 02/10/2016 10.00 50+ 50+ 1.serie Pulje 1 Gentofte Frederiksberg FKIF GBK Hallen 7-1
238974 02/10/2016 10.00 60+ 60+ 1.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF Gentofte trukket Frederiksberghal 3 7-1
239956 02/10/2016 12.00 50+ 50+ 6.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF 4 Sporvejenes IF Frederiksberghal 3 5-3
239672 08/10/2016 09.00 U13 U13 C (4) P1 Pulje 1 Drive Kbh. 3 Frederiksberg FKIF Mariendalshallen Hal A 4-3
239588 08/10/2016 10.00 U11 U11 D (4) P2 Pulje 1 Valby BC 2 Frederiksberg FKIF 2 udgået VBC-Hallen 6-0
239280 08/10/2016 12.00 U13 U13 D (4) Pulje 1 Valby BC 6 Frederiksberg FKIF 2 VBC-Hallen 1-5
239173 08/10/2016 14.00 U15 U15 C (4) Pulje 1 Frederiksberg FKIF Vanløse 2 udgået Frederiksberghal 3 6-0
239131 08/10/2016 14.00 U15 U15 D (4) Pulje 1 Charlottenlund 4 Frederiksberg FKIF 2 CBK-Hallen 0-6
240012 08/10/2016 15.00 50+ 50+ 8.serie Pulje 1 Vanløse 3 Frederiksberg FKIF 5 Vanløse Hallerne, hal 2 8-0
238436 08/10/2016 15.30 SEN KS Serie P2 Pulje 1 Frederiksberg FKIF 2 SAIF Kbh. 4 Frederiksberghal 3 6-7
237943 08/10/2016 16.30 SEN Danmarksserien Øst pulje 4 Solrød Strand 5 Frederiksberg FKIF Solrød Idrætscenter 9-4
239784 09/10/2016 11.00 50+ 50+ 1.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF KBK Kbh. trukket Frederiksberghal 3 8-0
239547 09/10/2016 13.30 U11 U11 C (4) Pulje 1 Amager ABC Frederiksberg FKIF ABC-Hallen 4-3
237946 29/10/2016 13.30 SEN Danmarksserien Øst pulje 4 Frederiksberg FKIF Greve 4 Frederiksberghal 3 10-3
238541 29/10/2016 15.00 SEN 2. Serie P2 Pulje 1 Amager ABC 3 Frederiksberg FKIF 4 ABC-Hallen 2-11
239287 30/10/2016 10.00 U13 U13 D (4) Pulje 1 Frederiksberg FKIF 2 Amager BC37 Frederiksberghal 3 5-1
239138 30/10/2016 11.30 U15 U15 D (4) Pulje 1 Frederiksberg FKIF 2 Amager BC37 Frederiksberghal 3 3-4
239055 30/10/2016 11.30 U17 U17/U19 C (4) Pulje 1 Rødovre Frederiksberg FKIF Rødovre Stadionhal 4-2
238630 30/10/2016 13.00 SEN 4. Serie P1 Pulje 1 Frederiksberg FKIF 7 Amager ABC 4 Frederiksberghal 3 9-3
238439 30/10/2016 13.00 SEN KS Serie P2 Pulje 1 Gentofte 4 Frederiksberg FKIF 2 GBK Hallen 10-3
238488 30/10/2016 14.00 SEN 1.Serie P2 Pulje 1 KMB2010 4 Frederiksberg FKIF 3 KMB-Hallen 12-1
239792 05/11/2016 14.00 50+ 50+ 1.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF Hvidovre Frederiksberghal 3 3-5
238516 05/11/2016 15.30 SEN 2. Serie P1 Pulje 1 Frederiksberg FKIF 5 Valby BC Frederiksberghal 3 2-11
238600 05/11/2016 15.30 SEN 3. Serie P2 Pulje 1 NBK Amager 3 Frederiksberg FKIF 6 Vestamagerhallen 10-3
239009 06/11/2016 10.00 60+ 60+ 2.serie Pulje 1 Posten Kbh. Frederiksberg FKIF 2 Grøndal Centret Hal B 2-6
238883 06/11/2016 12.00 40+ 40+ 5.serie Pulje 1 Gentofte 4 Frederiksberg FKIF 3 GBK Hallen 9-3
240015 06/11/2016 14.00 50+ 50+ 8.serie Pulje 1 Gentofte 4 Frederiksberg FKIF 5 GBK Hallen 8-0
238857 12/11/2016 13.00 40+ 40+ 4.serie Pulje 1 Hvidovre HB2000 3 Frederiksberg FKIF 2 Præstemosehallen 4-8
239960 12/11/2016 16.00 50+ 50+ 6.serie Pulje 1 Ryparken Frederiksberg FKIF 4 Ryparkens Badmintonhal 4-4
238978 13/11/2016 10.00 60+ 60+ 1.serie Pulje 1 Charlottenlund Frederiksberg FKIF CBK-Hallen 2-6
247834 13/11/2016 12.30 40+ 40+ 7.serie Pulje 1 KBK Kbh. 4 Frederiksberg FKIF 4 KBK-Hallen 6-6
237948 14/11/2016 18.00 SEN Danmarksserien Øst pulje 4 Frederiksberg FKIF SAIF Kbh. 2 Frederiksberghal 3 4-9
239902 19/11/2016 14.00 50+ 50+ 4.serie Pulje 1 Point Kbh. Frederiksberg FKIF 3 Grøndal Centret Hal J 3-5
239872 20/11/2016 11.00 50+ 50+ 3.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF 2 Gentofte 3 Frederiksberghal 3 6-2
239177 20/11/2016 12.00 U15 U15 C (4) Pulje 1 Hvidovre 3 Frederiksberg FKIF HBC-Hallen 1-5
239289 20/11/2016 13.00 U13 U13 D (4) Pulje 1 Skovshoved 2 Frederiksberg FKIF 2 Krøyersvej 5-1
239056 20/11/2016 13.00 U17 U17/U19 C (4) Pulje 1 Amager BC37 Frederiksberg FKIF Strandlodsvej 5-1
239140 20/11/2016 15.00 U15 U15 D (4) Pulje 1 KMB2010 2 udgået Frederiksberg FKIF 2 KMB-Hallen 0-6
239550 26/11/2016 14.00 U11 U11 C (4) Pulje 1 Frederiksberg FKIF Charlottenlund Frederiksberghal 3 5-1
238771 26/11/2016 14.30 40+ 40+ 1.serie Pulje 1 Dragør Frederiksberg FKIF Hollænderhallen 3-9
238441 26/11/2016 15.30 SEN KS Serie P2 Pulje 1 Frederiksberg FKIF 2 KBK Kbh. 3 Frederiksberghal 3 8-5
239964 27/11/2016 15.00 50+ 50+ 6.serie Pulje 1 Amager BC37 Frederiksberg FKIF 4 Strandlodsvej 6-2
238639 03/12/2016 11.00 SEN 4. Serie P1 Pulje 1 Drive Kbh. 8 Frederiksberg FKIF 7 Mariendalshallen Hal B 10-2
238492 03/12/2016 15.30 SEN 1.Serie P2 Pulje 1 Frederiksberg FKIF 3 USG Kbh. 2 Frederiksberghal 3 8-5
240017 04/12/2016 10.00 50+ 50+ 8.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF 5 Charlottenlund 3 udgået Frederiksberghal 3 8-0
238546 04/12/2016 12.00 SEN 2. Serie P2 Pulje 1 Frederiksberg FKIF 4 VLI-badminton Frederiksberghal 3 10-3
238604 04/12/2016 14.00 SEN 3. Serie P2 Pulje 1 Frederiksberg FKIF 6 Posten Kbh. Frederiksberghal 3 5-8
238981 04/12/2016 15.30 60+ 60+ 1.serie Pulje 1 KBK Kbh. Frederiksberg FKIF Frederiksberghal 3 3-5
238518 10/12/2016 12.30 SEN 2. Serie P1 Pulje 1 Rødovre/KFUM KBH Frederiksberg FKIF 5 Rødovre Stadionhal 10-3
239594 10/12/2016 14.00 U11 U11 D (4) P2 Pulje 1 KMB2010 Frederiksberg FKIF 2 udgået KMB-Hallen 6-0
239678 10/12/2016 14.00 U13 U13 C (4) P1 Pulje 1 KMB2010 Frederiksberg FKIF KMB-Hallen 4-2
238446 10/12/2016 15.00 SEN KS Serie P2 Pulje 1 Vanløse Frederiksberg FKIF 2 Vanløse Hallerne, hal 2 12-1
237949 10/12/2016 16.00 SEN Danmarksserien Øst pulje 4 Køge (O) Frederiksberg FKIF Ravnsborghallen 5-8
239295 11/12/2016 10.00 U13 U13 D (4) Pulje 1 Frederiksberg FKIF 2 Valby BC 5 Frederiksberghal 3 4-2
239181 11/12/2016 11.30 U15 U15 C (4) Pulje 1 Frederiksberg FKIF Charlottenlund 3 Frederiksberghal 3 5-1
238987 11/12/2016 12.00 60+ 60+ 1.serie Pulje 1 Lyngby Frederiksberg FKIF Engelsborg Hallen 7-1
239012 11/12/2016 13.00 60+ 60+ 2.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF 2 Charlottenlund 2 udgået Frederiksberghal 3 8-0
238886 11/12/2016 15.00 40+ 40+ 5.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF 3 Lyngby 3 Frederiksberghal 3 3-9
238774 14/12/2016 19.00 40+ 40+ 1.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF Charlottenlund 2 CBK-Hallen 7-5
239876 17/12/2016 14.30 50+ 50+ 3.serie Pulje 1 Vanløse Frederiksberg FKIF 2 Vanløse Hallerne, hal 2 3-5
239971 17/12/2016 15.30 50+ 50+ 6.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF 4 KBK Kbh. 4 Frederiksberghal 3 8-0
239146 18/12/2016 10.00 U15 U15 D (4) Pulje 1 Frederiksberg FKIF 2 Valby BC 3 Frederiksberghal 3 3-4
238861 18/12/2016 11.30 40+ 40+ 4.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF 2 Gladsaxe-Søb. 3 Frederiksberghal 3 9-3
239801 18/12/2016 13.00 50+ 50+ 1.serie Pulje 1 Gladsaxe-Søb. Frederiksberg FKIF Gladsaxe Gl. Badmintonhal 3-5
247839 18/12/2016 13.30 40+ 40+ 7.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF 4 KBK Kbh. 5 Frederiksberghal 3 11-1
239906 18/12/2016 15.30 50+ 50+ 4.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF 3 KBK Kbh. 2 Frederiksberghal 3 3-5
238550 07/01/2017 15.30 SEN 2. Serie P2 Pulje 1 Frederiksberg FKIF 4 Amager BC37 2 Frederiksberghal 3 9-4
238495 07/01/2017 16.00 SEN 1.Serie P2 Pulje 1 Amager ABC 2 Frederiksberg FKIF 3 ABC-Hallen 7-6
238524 08/01/2017 10.00 SEN 2. Serie P1 Pulje 1 Frederiksberg FKIF 5 SAIF Kbh. 7 Frederiksberghal 3 0-13
238607 08/01/2017 11.30 SEN 3. Serie P2 Pulje 1 Tingbjerg Frederiksberg FKIF 6 Voldparkens Skole 12-1
238643 08/01/2017 12.00 SEN 4. Serie P1 Pulje 1 Frederiksberg FKIF 7 Sct. Jørgen 2 Frederiksberghal 3 8-4
239597 14/01/2017 11.00 U11 U11 D (4) P2 Pulje 1 Islands Brygge Frederiksberg FKIF 2 udgået Hallen ved Skolen på Islands Brygge 6-0
237951 14/01/2017 13.00 SEN Danmarksserien Øst pulje 4 Sorø (O) Frederiksberg FKIF Sorø Hallerne 8-5
238891 14/01/2017 13.15 40+ 40+ 5.serie Pulje 1 Drive Kbh. 3 Frederiksberg FKIF 3 Mariendalshallen Hal B 5-7
239681 14/01/2017 14.30 U13 U13 C (4) P1 Pulje 1 Dragør 3 Frederiksberg FKIF Hollænderhallen 4-3
238451 14/01/2017 15.30 SEN KS Serie P2 Pulje 1 Frederiksberg FKIF 2 Frederiksberg 2 Frederiksberghal 3 8-5
239554 15/01/2017 10.00 U11 U11 C (4) Pulje 1 Frederiksberg FKIF Drive Kbh. Frederiksberghal 3 4-2
239298 15/01/2017 10.00 U13 U13 D (4) Pulje 1 Hvidovre 3 udgået Frederiksberg FKIF 2 HBC-Hallen 0-6
239149 15/01/2017 10.00 U15 U15 D (4) Pulje 1 Hvidovre HB2000 2 udgået Frederiksberg FKIF 2 Præstemosehallen 0-6
247843 15/01/2017 11.30 40+ 40+ 7.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF 4 Hvidovre HB2000 4 Frederiksberghal 3 9-3
238864 15/01/2017 12.00 40+ 40+ 4.serie Pulje 1 NBK Amager udgået Frederiksberg FKIF 2 Vestamagerhallen 0-12
239058 15/01/2017 14.00 U17 U17/U19 C (4) Pulje 1 Hvidovre 2 udgået Frederiksberg FKIF HBC-Hallen 0-6
240019 15/01/2017 14.30 50+ 50+ 8.serie Pulje 1 Frederiksberg 2 trukket Frederiksberg FKIF 5 FBK-Hallen 0-8
239185 15/01/2017 15.00 U15 U15 C (4) Pulje 1 Amager ABC 3 Frederiksberg FKIF ABC-Hallen 4-3
240058 15/01/2017 15.00 50+ 50+ 4.serie Pulje 1 KMB2010 Frederiksberg FKIF 3 KMB-Hallen 6-2
239805 21/01/2017 15.30 50+ 50+ 1.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF Rødovre Frederiksberghal 3 4-4
239880 22/01/2017 11.00 50+ 50+ 3.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF 2 Gladsaxe-Søb. 3 Frederiksberghal 3 8-0
239972 22/01/2017 11.00 50+ 50+ 6.serie Pulje 1 Drive Kbh. 3 Frederiksberg FKIF 4 Mariendalshallen Hal B 5-3
238779 22/01/2017 13.30 40+ 40+ 1.serie Pulje 1 Rødovre Frederiksberg FKIF Rødovre Stadionhal 2-10
276979 28/01/2017 16.30 SEN Danmarksserien Nedrykning Hvidovre 3 Frederiksberg FKIF HBC-Hallen 6-7
239303 29/01/2017 10.00 U13 U13 D (4) Pulje 1 Frederiksberg FKIF 2 Islands Brygge Frederiksberghal 3 4-2
239154 29/01/2017 11.30 U15 U15 D (4) Pulje 1 Frederiksberg FKIF 2 Drive Kbh. 2 Frederiksberghal 3 1-5
276994 29/01/2017 13.00 SEN KS-NEDRYKNING KS-NEDRYKNING Charlottenlund 3 Frederiksberg FKIF 2 CBK-Hallen 7-6
249355 04/02/2017 15.00 40+ 40+ 5.serie Pulje 1 Skovshoved 3 Frederiksberg FKIF 3 Krøyersvej 5-7
238527 04/02/2017 15.30 SEN 2. Serie P1 Pulje 1 Frederiksberg FKIF 5 ØBK/BK Frederiksberghal 3 4-9
238497 05/02/2017 10.00 SEN 1.Serie P2 Pulje 1 Frederiksberg FKIF 3 NBK Amager 2 Frederiksberghal 3 8-5
238554 05/02/2017 12.00 SEN 2. Serie P2 Pulje 1 Skovshoved 5 Frederiksberg FKIF 4 Krøyersvej 10-3
238609 05/02/2017 12.00 SEN 3. Serie P2 Pulje 1 Frederiksberg FKIF 6 Frederiksberg 5 Frederiksberghal 3 3-10
239016 05/02/2017 14.00 60+ 60+ 2.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF 2 Drive Kbh. Frederiksberghal 3 0-8
238993 05/02/2017 15.30 60+ 60+ 1.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF Gladsaxe-Søb. Frederiksberghal 3 3-5
238647 05/02/2017 16.00 SEN 4. Serie P1 Pulje 1 KMB2010 5 Frederiksberg FKIF 7 KMB-Hallen 11-1
239809 09/02/2017 19.00 50+ 50+ 1.serie Pulje 1 Drive Kbh. Frederiksberg FKIF Mariendalshallen Hal B 5-3
239884 09/02/2017 19.00 50+ 50+ 3.serie Pulje 1 Drive Kbh. 2 Frederiksberg FKIF 2 Mariendalshallen Hal B 6-2
247847 11/02/2017 15.30 40+ 40+ 7.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF 4 Peder Lykke Kbh. Frederiksberghal 3 11-1
238784 12/02/2017 10.00 40+ 40+ 1.serie Pulje 1 Gentofte 2 Frederiksberg FKIF GBK Hallen 4-8
238866 12/02/2017 10.00 40+ 40+ 4.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF 2 Posten Kbh. Frederiksberghal 3 5-7
239913 12/02/2017 12.00 50+ 50+ 4.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF 3 Posten Kbh. Frederiksberghal 3 3-5
239976 12/02/2017 14.00 50+ 50+ 6.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF 4 Sct. Jørgen Frederiksberghal 3 4-4
276982 25/02/2017 13.30 SEN Danmarksserien Nedrykning Frederiksberg FKIF Taastrup TIK Frederiksberghal 3 8-5
276914 25/02/2017 16.00 SEN KS-NEDRYKNING KS-NEDRYKNING Frederiksberg FKIF 2 Gladsaxe-Søb. 2 Frederiksberghal 3 8-5
239813 26/02/2017 11.00 50+ 50+ 1.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF Lyngby Frederiksberghal 3 4-4
252058 26/02/2017 15.30 50+ 50+ 4.serie Pulje 1 BC KVIK Frederiksberg FKIF 3 Ryparkens Badmintonhal 8-0
238998 04/03/2017 13.00 60+ 60+ 1.serie Pulje 1 Hvidovre Frederiksberg FKIF HBC-Hallen 3-5
239061 04/03/2017 14.00 U17 U17/U19 C (4) Pulje 1 Frederiksberg FKIF Rødovre Frederiksberghal 3 5-1
238651 04/03/2017 15.30 SEN 4. Serie P1 Pulje 1 Frederiksberg FKIF 7 BC KVIK 2 Frederiksberghal 3 7-5
239601 05/03/2017 10.00 U11 U11 D (4) P2 Pulje 1 Frederiksberg FKIF 2 udgået Tono Kbh. Frederiksberghal 3 0-6
239685 05/03/2017 11.30 U13 U13 C (4) P1 Pulje 1 Frederiksberg FKIF Valby BC Frederiksberghal 3 1-5
239189 05/03/2017 13.00 U15 U15 C (4) Pulje 1 Frederiksberg FKIF Dragør 2 Frederiksberghal 3 0-6
240022 05/03/2017 14.30 50+ 50+ 8.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF 5 Vanløse 3 Frederiksberghal 3 3-5
239308 11/03/2017 12.00 U13 U13 D (4) Pulje 1 Valby BC 4 Frederiksberg FKIF 2 VBC-Hallen 1-5
276999 11/03/2017 13.30 SEN KS-NEDRYKNING KS-NEDRYKNING Frederiksberg 3 Frederiksberg FKIF 2 FBK-Hallen  5-8
276985 11/03/2017 14.00 SEN Danmarksserien Nedrykning Badminton Roskilde 2 (O) Frederiksberg FKIF HBK Hallen
6-7
238502 11/03/2017 15.30 SEN 1.Serie P2 Pulje 1 SAIF Kbh. 6 Frederiksberg FKIF 3 Valby hal 2 7-6
239159 12/03/2017 09.00 U15 U15 D (4) Pulje 1 Tono Kbh. Frederiksberg FKIF 2 Grøndal Centret Hal J 0-6
239558 12/03/2017 12.00 U11 U11 C (4) Pulje 1 NBK Amager Frederiksberg FKIF Vestamagerhallen 0-6
238871 15/03/2017 19.00 40+ 40+ 4.serie Pulje 1 Hvidovre 3 Frederiksberg FKIF 2 HBC-Hallen 5-7
239981 18/03/2017 14.00 50+ 50+ 6.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF 4 Posten Kbh. 2 Frederiksberghal 3 6-2
238532 18/03/2017 15.00 SEN 2. Serie P1 Pulje 1 Frederiksberg 4 Frederiksberg FKIF 5 FBK-Hallen 10-3
238788 18/03/2017 15.30 40+ 40+ 1.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF KMB2010 2 Frederiksberghal 3 6-6
238900 19/03/2017 10.00 40+ 40+ 5.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF 3 Ryparken Frederiksberghal 3 12-0
247851 19/03/2017 10.00 40+ 40+ 7.serie Pulje 1 Søvang Frederiksberg FKIF 4 Kongelundshallen 5-7
239888 19/03/2017 11.30 50+ 50+ 3.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF 2 Dragør 2 Frederiksberghal 3 8-0
238558 19/03/2017 13.00 SEN 2. Serie P2 Pulje 1 Frederiksberg FKIF 4 Hvidovre HB2000 2 Frederiksberghal 3 6-7
239020 19/03/2017 14.30 60+ 60+ 2.serie Pulje 1 KBK Kbh. 2 Frederiksberg FKIF 2 KBK-Hallen 8-0
239816 22/03/2017 19.00 50+ 50+ 1.serie Pulje 1 Charlottenlund Frederiksberg FKIF CBK-Hallen 6-2
239686 25/03/2017 10.30 U13 U13 C (4) P1 Pulje 1 Frederiksberg FKIF Vanløse 2 Frederiksberghal 3 0-6
239062 25/03/2017 12.00 U17 U17/U19 C (4) Pulje 1 Frederiksberg FKIF Amager BC37 Frederiksberghal 3 6-0
276990 25/03/2017 13.30 SEN Danmarksserien Nedrykning Frederiksberg FKIF Vordingborg Frederiksberghal 3 8-5
277002 25/03/2017 16.00 SEN KS-NEDRYKNING KS-NEDRYKNING Frederiksberg FKIF 2 Hvidovre 4 Frederiksberghal 3 13-0
238614 25/03/2017 17.30 SEN 3. Serie P2 Pulje 1 Vanløse 3 Frederiksberg FKIF 6 Vanløse Hallerne, hal 2 11-2
239560 26/03/2017 09.00 U11 U11 C (4) Pulje 1 Vanløse 2 Frederiksberg FKIF Vanløse Hallerne, hal 2 0-6
239602 26/03/2017 09.00 U11 U11 D (4) P2 Pulje 1 Frederiksberg FKIF 2 udgået Amager ABC 2 Frederiksberghal 3 0-6
239193 26/03/2017 10.00 U15 U15 C (4) Pulje 1 Hvidovre HB2000 Frederiksberg FKIF Præstemosehallen 6-0
239022 26/03/2017 10.00 60+ 60+ 2.serie Pulje 1 Vanløse Frederiksberg FKIF 2 Vanløse Hallerne, hal 2 4-4
239315 26/03/2017 10.30 U13 U13 D (4) Pulje 1 Frederiksberg FKIF 2 KFUM Frederiksberghal 3 2-4
239166 26/03/2017 12.00 U15 U15 D (4) Pulje 1 Frederiksberg FKIF 2 Islands Brygge Frederiksberghal 3 4-3
238507 26/03/2017 13.30 SEN 1.Serie P2 Pulje 1 Frederiksberg FKIF 3 Dragør 2 Frederiksberghal 3 3-10
240025 26/03/2017 15.30 50+ 50+ 8.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF 5 Gentofte 4 Frederiksberghal 3 0-8
238792 26/03/2017 16.30 40+ 40+ 1.serie Pulje 1 Gladsaxe-Søb. Frederiksberg FKIF Gladsaxe Gl. Badmintonhal 6-6
247855 01/04/2017 13.00 40+ 40+ 7.serie Pulje 1 Frederiksberg 2 Frederiksberg FKIF 4 FBK-Hallen 3-9
240265 01/04/2017 13.00 50+ 50+ 4.serie Pulje 1 Lyngby 3 Frederiksberg FKIF 3 Engelsborg Hallen 4-4
238562 01/04/2017 17.00 SEN 2. Serie P2 Pulje 1 SAIF Kbh. 8 Frederiksberg FKIF 4 Valby hal 1 2-11
239892 02/04/2017 10.00 50+ 50+ 3.serie Pulje 1 Charlottenlund 2 Frederiksberg FKIF 2 CBK-Hallen 3-5
239002 02/04/2017 10.00 60+ 60+ 1.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF Hvidovre HB2000 Frederiksberghal 3 1-7
238876 02/04/2017 11.30 40+ 40+ 4.serie Pulje 1 Frederiksberg FKIF 2 Point Kbh. Frederiksberghal 3 8-4
238536 02/04/2017 13.00 SEN 2. Serie P1 Pulje 1 Frederiksberg FKIF 5 PI-København 2 Frederiksberghal 3 6-7
238654 02/04/2017 13.00 SEN 4. Serie P1 Pulje 1 Pan Kbh. 2 Frederiksberg FKIF 7 Grøndal Centret Hal J 0-12
238904 02/04/2017 14.00 40+ 40+ 5.serie Pulje 1 KMB2010 4 Frederiksberg FKIF 3 KMB-Hallen 7-5
239984 02/04/2017 14.00 50+ 50+ 6.serie Pulje 1 Skovshoved 3 Frederiksberg FKIF 4 Krøyersvej  
238619 02/04/2017 15.00 SEN 3. Serie P2 Pulje 1 Frederiksberg FKIF 6 SAIF Kbh. 9 Frederiksberghal 3 8-5
240027 09/04/2017 11.00 50+ 50+ 8.serie Pulje 1 Charlottenlund 3 udgået Frederiksberg FKIF 5 CBK-Hallen 0-8